Teknoloji

Sıra Bulucu

Sıra Bulucu

Gelişen dünya ve değişen müşteri beklentileri göz önüne alındığında yeni nesil ticaretin adresi olan web siteleri, tüketici tercihlerine odaklıdır. Sunulan kişi ve kuruma özel hizmetlerle ziyaretçilerin keyifli bir deneyime sahip olması için gerekenler listelenir.

Site Bazlı Anahtar Kelime Kullanımı

Web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için kullanılan anahtar kelimeler, sektöre özel olarak belirlenir. Gelişmiş sıra bulucu raporlama özellikleri sayesinde ihtiyaçlar belirlenerek sitede gerekli düzenlemeler yapılır.

SEO analiz raporu alınabilen hizmetler kapsamında markaların arama motorlarında kaçıncı sırada yer aldığı düzenli olarak gözlemlenebilir. Hedeflere uygun olarak gerekli iyileştirmenin yapılabilmesine imkan veren çalışmalar sayesinde hedef kitleye daha kolay ulaşım sağlanabilir.

Düşen ve Yükselen Kelimeler Hangileri?

Düşen ve yükselen anahtar kelime tespitinin yanı sıra; her güne özel otomatik sıra güncelleme raporu, kelime sorgulama ve günlük sıra alma hizmeti veren paketler eşliğinde işinizi geliştirebilirsiniz. Otomatik takip özelliği sayesinde günlük değişimleri inceleyebilir ve buna uygun iş planınızı devreye sokabilirsiniz. Hedef ve potansiyel müşterilere arama motorları üzerinden ulaşarak ürün ve hizmet satışında beklentilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı