Motorola Razr için yeni gelişme!

tarafından
245
Motorola Razr için yeni gelişme!

Motorola, katlanabilir telefon furyasına katılmak için elini çabuk tutmaya çalışıyor. Şubat ayında ortaya çıkan katlanabilir ekranlı Motorola Razr haberleri, Samsung ve Huawei‘nin hamleleri sonrası daha da resmi bir hale gelmeye başladı.

XDA Developers forumunda ortaya çıkan katlanabilir ekranlı Razr‘ın özelliklerine dair paylaşılan bilgilerde Motorola‘nın bu sene içerisinde telefonu piyasaya çıkaracağına işaret olarak gösteriliyor.


Henüz yeni Motorola Razr‘ın nasıl özelliklere sahip olacağı belli olmuş değil. Buna karşın son ortaya çıkan bilgilere bakılırsa telefonun ön yüzünde küçük bir ekran daha yer alacak.

XDA forumda yer alan bilgilere göre Lenovo, bu ufak ekranı, telefon çağrıları, anlık mesajlaşmalar gibi çok kullanılan uygulamalara telefonu açmadan ulaşılması için kullanmayı planlıyor.

Katlanabilir iPhone ne zaman gelecek? Katlanabilir iPhone ne zaman gelecek?
Steve Wozniak, katlanabilir ekran için bir çalışmaları olmadığını açıklasa da, Apple’ın bu konuda uzun süredir kafa patlattığı biliniyor. Peki ama katlanabilir iPhone gerçeğe dönüşecek mi?

Motorola Razr efsanesinin yeniden sahalara dönecek olma ihtimali sevindirici olsa da, Motorola‘nın sahibi Lenovo’yu bu noktada çetin bir tedarik süreci bekliyor gibi görünüyor.

Zira katlanabilir ekran ekran teknolojisine sahip olan iki adet firma var. bir tanesi Samsung ve iddialar Güney Koreli firmanın Galaxy F dışında başka bir firmaya bu tedariği yapmak istemediği yönünde.