İşitme Eksikliğinize Çare Burada

LG’nin WearOS İki Akıllı Saati İçin Hazırlıklı Olun

İPhone En Çok Arızalan Modellerinin Listesi

Youtube’a Yeni Güncelleme Geldi

WhatsApp güncellemesi

İnternet 20 Haziran 2018

WhatsApp, Google Play Beta Test programı ile yeni özelliklerini yayınlamaya devam ediyor. Bu yeni özelliklerin yanı sıra, kullanıcıların da deneyimini önemseyen şirket, geri bildirimlerle uygulama üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen WhatsApp, uygulama sürümünü versiyon 2.18.189’a yükseltti. Bakalım yeni WhatsApp güncellemesi, kullanıcılara neler sunuyor?

Günlük hayatımızda mesajlaşma ihtiyaçlarımız için en çok kullandığımız servislerden olan WhatsApp yenilikleri ile güncel kalarak kullanıcılarını kaybetmemekte kararlı gibi gözüküyor.

Bu özellikleri şu an için WhatsApp beta test kullanıcıları için geçerli olup, ilerleyen zamanlarda Android kullanıcılarına sunulacak. Bunun nedeni, özelliklerin test edilip, artılarını ya da eksilerini bularak, özelliği daha stabil hale getiriliyor olması.

Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi, uygulamaya etiket mağazası gelecek. Bu gelecek olan mağaza ile birlikte, birçok etiket sizlere sunulacak. Ayrıca, sizlere sunulan etiket mağazası, kategorilerden oluşacak. Böylelikle kullanıcılar, kendisini en iyi ifade eden etiketi seçebilecek. Bu sebeple WhatsApp, uzun süredir üzerinde çalıştığı etiketlere bir yenisini daha ekledi. Bu etiketler aşk, üzgün ve vay! gibi etiketlerden oluşuyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Piyasadan Siliniyormu?

Piyasadan Siliniyormu?

29 Haziran 2018
Xiaomi Mi Max 3 fiyatı

Xiaomi Mi Max 3 fiyatı

29 Haziran 2018
Casus Yazılım Tehlikesi!

Casus Yazılım Tehlikesi!

29 Haziran 2018
MEB e-Okul LGS tercihi

MEB e-Okul LGS tercihi

27 Haziran 2018
Airpods 2 geliyor

Airpods 2 geliyor

26 Haziran 2018