İnstagram Takipçi Satın Almak için En İyi 10 site
67 okunma

İnstagram Takipçi Satın Almak için En İyi 10 site

ABONE OL
8 Ocak 2024 21:23
İnstagram Takipçi Satın Almak için En İyi 10 site
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İnstagram Takipçi Satın Almak için En İyi 10 site

Başarılı bir marka oluşturmak, bir şirketi büyütmek veya içerik üreten bir ünlü olmak için sosyal medyada güçlü bir varlığa sahip olmanız gerekir.

 

Çoğu işletme, etki sahibi olmak isteyenler ve ünlüler için Instagram, var olunması gereken çok önemli bir yer. Platformun her ay yaklaşık 2,5 milyar aktif kullanıcısı var (bu, “b” ile gösterilen milyardır).

 

Ancak bu kullanıcıların büyük bir kısmına ulaşmak kolay değil. Instagram, hangi içeriğin geniş çapta görüntüleneceği konusunda zor kararlar vermek zorunda ve bunu yapmak için bilgisayarlı algoritmalar kullanıyor.

 

Bu algoritmalar, halihazırda çok sayıda takipçiye sahip olan IG hesaplarına büyük ağırlık veriyor ve bu da rahatsız edici bir sorun yaratıyor:

 

Göreceli olarak yeni kullanıcılar, halihazırda popüler değillerse insanların videolarını görüntülemesini, beğenmesini ve hesaplarını takip etmesini nasıl sağlayabilirler?

 

Cevap basit. İğneyi hareket ettirmek için instagram takipçisi satın alıyorlar

 

Satın alınan takipçiler elbette ürün satın almayacak veya bir ünlünün büyük hayranı olmayacaklar. Ve bu sorun değil. IG takipçileri satın almanın nedeni bu değil.

 

Bunun yerine Instagram’ın algoritmalarını hesabınızın popüler olduğuna ikna edecekler. Bu, sistemin içeriğinizi “Keşfet” sayfasında çok daha fazla kullanıcıya göstereceği anlamına gelir. İçeriğiniz ilginç ve ilgi çekici olduğu sürece “gerçek” takipçi sayınızın artmaya başladığını göreceksiniz.

 

Yine de bir sorun var. Ne yaptığını bilen bir servis sağlayıcıdan takipçi satın almanız gerekir. “Yanlış türde” takipçiler hesabınıza yardımcı olmak yerine zarar verebilir.

 

İşte sizin için hazırladığımız İnstagram Takipçi Satın Alabileceğiniz en iyi 10 Türk Web Sitesi

 

1. InstaFollowers

 

İlk ve en önemlisi, instafollowers’nin sunduğu tüm etkileşimler orijinaldir. Gerçek kullanıcılardan, gerçek hesaplara sahip, yüksek kaliteli gerçek takipçiler alacaksınız. IG algoritmalarının tanıyacağı tek takip türü budur ve Instagram’ın büyümesinin anahtarıdır.

 

Dikkate alınması gereken daha pek çok şey var. instafollowers, tamamı Instagram yolculuğuna yeni başlayan kullanıcılara yönelik altı takipçi paketi sunuyor. Herhangi bir yerde bulabileceğiniz en düşük fiyatlara (yalnızca 10 TL’den başlayan fiyatlarla) 100 ila 5.000 takipçi arasında herhangi bir yerden satın alabilirsiniz. 5.000’den fazla takipçiye ihtiyacınız varsa özel bir paket geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaklardır.

 

Daha fazla çekicilik mi arıyorsunuz? instafollowers ayrıca düzenli olarak paylaşım yapan “aktif” hesaplardan da takipçi sağlayabilir, bu da desteğinizi daha da artırır. Aynı zamanda makul fiyatlarla IG beğenileri ve video görüntülemeleri de sunabilirler.

 

Teslimat, siparişinizden birkaç dakika sonra başlar ve tüm etkileşimleriniz 24 saat içinde ulaşır. Hizmet birden fazla ödeme seçeneği sunar, hiçbir zaman şifrenizi istemez ve olağanüstü müşteri desteği sağlar.

 

Ancak bunun için sadece bizim sözümüze güvenmeyin. Sözcü,Milliyet  gibi yayınlar, instafollowers’yi Instagram takipçileri satın almak için en iyi yer olarak görüyor ve web’in en önde gelen sosyal medya fenomenlerinden bazıları, hizmetlerini düzenli olarak kullanıyor. Bu bizim 1 numaralı seçimimiz.

​2-VipSosyal

Bu sosyal medya sağlayıcısı Instafollowers’un aksine çok benzer hizmetler sunuyor. Sağladıkları takipçiler gerçek IG kullanıcılarıdır; yani Instagram onları silmeyecek veya hesabınızı cezalandırmayacak. Aslında 20.000’e kadar gerçek takipçiden oluşan paketler satıyorlar. (Ayrıca 5.000’e kadar “aktif” takipçi de sağlayabilirler.) Ayrıca videolarınız için orijinal beğeniler ve görüntülemeler de sağlarlar.

 

Teslimat, siparişinizden hemen sonra başlar ancak tüm takipçilerinizin gelmesi iki gün kadar sürebilir. VipSosyal, bunun sürecin Instagram algoritmaları için daha da normal görünmesini sağladığını söylüyor. Ekstra zamanın çok fazla fark yaratacağını düşünmüyoruz, ancak görünen o ki bazı müşteriler gecikmeden hoşlanıyor.

 

VipSosyal’in fiyatlandırması makul, müşteri desteği iyi ve sizin için özel etkileşim paketleri oluşturmaktan veya sizi sizin için yinelenen IG takipçi paketleri ayarlayacak bir üçüncü taraf hizmetine yönlendirmekten mutluluk duyuyorlar.

 

VipSosyal, Instagram takipçileri için en iyi seçim olmayabilir, ancak çok iyi bir seçimdir.

 

3-TakipciCenneti

 

İşte üstü kapalı olarak güvendiğimiz bir Instagram servis sağlayıcısı daha.

 

TakipciCenneti tasarım yönünden diğer sosyal medya servis sağlayıcılarının üzerinde duruyor. özellikle logo tasarım ları gerçekten müthiş. TakipciCenneti botlarla sahte takipçiler oluşturmayı reddederek müşterilerinin hesaplarının güvenliğine öncelik veriyor. Sağladıkları tüm etkileşimler orijinaldir ve meşru IG hesaplarına sahip gerçek kullanıcılardan kaynaklanmaktadır.

 

Bu, aşağıdakilerin hesabınızda uzun süre kalacağını ve herhangi bir cezaya neden olmayacağını garanti eder. Paketler 100 takipçi için 25 TL’den daha az bir fiyatla başlar ve neredeyse anında teslimatla 5.000’e kadar takipçi sipariş edebilirsiniz. Ayrıca hesabınızın otoritesini daha da artırabilecek “aktif” IG takipçileri için biraz daha fazla ödeme yapma seçeneğiniz de vardır.

 

TakipciCenneti destek ekibi 7/24 hizmetinizdedir ve temsilcileri oldukça yardımsever ve yaptıkları işte iyidir. Sipariş vermek basittir, süreç boyunca anonimliğiniz korunur ve aynı web sitesinden IG beğenileri ve video görüntülemeleri de satın alabilirsiniz.

 

4.InstaAVM

 

Instagram tanıtım hizmetlerinin en tanınmış satıcılarından biri InstaAVM’dir ve hizmetleri iyidir. Gerçek takipçiler (ve hatta IG beğenileri ve görüntülemeleri) sağlarlar, makul ücretler alırlar ve ayrıca isterseniz takipleri de damlatarak beslerler.

 

5. Bayigram

 

Takipçilerinin “eski gerçek kişi hesaplarından” geldiğini söyledikleri için bu biraz pahalı Instagram servis sağlayıcısının yurt dışında bir yerde bulunduğunu tahmin ediyoruz. Buna rağmen iyi çalışıyorlar.

6.SosyalMarka

 

SosyalMarka oldukça pahalıdır, ancak gerçek takipçiler sağlar ve sipariş verdiğiniz gün hesabınıza 20.000’e kadar takipçi gelebilir.

 

7. SosyalEvin

 

SosyalEvin’den büyük paketler satın almayın çünkü adetli satın aldığınızda “takipçi başına” daha fazla ödersiniz. Küçük paketleri daha makul fiyatlıdır ve tüm gerçek takipçilerin ulaşmasını sağlar.

 

8. GameMarkt

 

Bu pahalı bir seçim ama GameMarkt IG etkileşimlerinin kalitesi yüksek. Beğeni arıyorsanız daha da iyi bir seçenektir ve takipçi paketleri de göz atmaya değer.

 

9. SosyaLify

 

SosyaLify, Instagram da dahil olmak üzere birçok sosyal medya platformu için takip, beğeni ve görüntüleme sağlayabilir. Fiyatlar ve destek gayet iyi ve takipçilerin hepsi gerçek hesaplardan.

10. BurnMedya

 

Kaliteli, gerçek takipçi, beğeni ve görüntüleme sağlayan bu firmanın eleştirilecek pek bir yanı yok. Hoşumuza gitmeyen tek şey ise onlarla iletişim kurmanın tek yolunun e-posta yoluyla olması.

11. MegaSosyal

 

Birçok işletme, kalitesi ve uygun fiyatları nedeniyle IG, Facebook, Twitter ve Spotify etkileşimleri için SocialViral’e güveniyor. Ancak teslimat süresi biraz yavaş olabilir.

 

12. SosyalDigital

 

SosyalDigital özel bir yanı yok ama onlarda da yanlış bir şey yok. Gerçek takipçi paketlerinin kalitesi (50-10.000) iyi ve fiyatları da ortalama civarında.

 

13. CavdarSoftware

 

CavdarSoftware, kalitesi biraz daha düşük olsa da, Instagram takipçilerini hızlı bir şekilde sunan daha düşük fiyatlı bir hizmettir. Ayrıca bir ay boyunca günlük 50 takipçilik paket siparişi verebilirsiniz.

 

14. GoTakipci

 

Bu hizmet, 5.000’den fazla gerçek takipçi seçeneği olmayan küçük siparişler için tasarlanmıştır. Bu sizin için işe yararsa etkileşimler yüksek kalitededir, teslimat hızlıdır ve fiyatlar uygundur.

 

Instagram Takipçi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

 

Her şeyden önemlisi, tüm Instagram takipçilerinin aynı olmadığını bilmeniz gerekir.

 

Söylemeye gerek yok, platform gerçek kullanıcılardan gerçek hesaplarla gerçek takipler görmek istiyor. Otomatik botlar tarafından oluşturulan “sahte” takipçileri tespit edecek sistemler bile oluşturdular. Sahte takipçiler IG hesaplarından hızlı bir şekilde kaldırılır ve hesaplar cezalandırılabilir veya sistemden tamamen yasaklanabilir.

 

İşte bu noktada bir sorun ortaya çıkıyor: Takipçi satan birçok sözde “sosyal medya” hizmeti, işlerini botlar tarafından oluşturulan satış satışlarına dayandırıyor. Takipçi satışı yapan platformlara dikkat edilmesi gerekir iyi bir platform iyi bir web sitesi görüntüsüne sahip olması güven açısından önemlidir. Birçok instagram takipçi sitesi PHP ya da wordpress ile yapılıyor ve wordpress tema satın alarak gerçekleştiriyor. O yüzden sosyal medya servisi satın aldığınız platformun web sitesinin nasıl göründüğüne ne kadar özen verildiğine dikkat ederseniz sizin açınızdan iyi olacaktır.

 

Süslü web siteleri olabilir ve büyük sözler verebilirler; ancak sizi yalnızca dolandırıyorlar. Sadece saatler veya günler içinde hesabınızdan silinecek sahte takipçiler sunacaklar. Başladığınız andan daha iyi bir sonuç elde edemeyeceksiniz ve paranızı ve muhtemelen hesabınızı da kaybetmiş olacaksınız.

 

Doğru Instagram servis sağlayıcısını seçmek çok önemlidir. Siparişinizi verdikten sonra hesabınızı takip edecek gerçek IG kullanıcılarından oluşan bir ağ kuran bir tane bulmalısınız.

 

Bu nedenle, Instagram takipçileri satın almak için önerilen 14 sitemiz, sosyal medya popülerliğinizi artırma çabalarınıza yardımcı olacak ve zarar vermeyecektir. Çoğu, hesabınızın itibarına ve otoritesine daha da fazla katkı sağlamak için Instagram beğenileri ve görüntülemeleri de sağlayabilir.

 

Bütün bunlar nasıl çalışıyor? Sorduğuna sevindim.

Takipçi Satın Almanın Önemi

Çok sayıda takipçi eklemenin Instagram’ı, hesabınızın çok fazla teşhiri hak edecek kadar önemli olduğuna ikna ettiğinden daha önce bahsetmiştik. Küçük hesapların kendi başlarına büyük organik takipçiler oluşturmasını engelleyen platformun yapay bariyerini aşmanın gerçekten tek yolu budur.

 

Instagram takipçi satın almanın başka bir nedeni daha var. Buna “sosyal kanıt” denir. Bunu bir örnekle açıklayacağız:

 

Hangi IG videosunu izleme olasılığınız daha yüksek olur? 75 takipçili bir hesap tarafından dört beğeni alan biri mi? Yoksa 2.947.108 takipçili bir hesap tarafından 794.000 beğeni alan bir hesap mı?

 

Kesinlikle. Muhtemelen ilk videoyu görmezden gelip ikincisini merak edeceksiniz. Açıkçası popüler olan içerik dikkatinizi çekecektir. Bu yaygaranın neyle ilgili olduğunu görmek isteyeceksiniz.

 

Bu sosyal kanıt. Çok sayıda insanın zaten bir şeyi beğendiğini bildiğimizde, hepimizin bir şeyi araştırmaya veya satın almaya ilgi duyma olasılığımız artar. Görüşleri, ürünün kontrol edilmeye değer olduğunun “kanıtıdır”.

 

Bu nedenle Instagram hesabınıza takipçi eklemek, videolarınızın kim olduğunuz hakkında hiçbir fikri olmayan kişiler için daha cazip hale gelmesini sağlayacaktır. Daha da iyisi, içeriğiniz değerli veya eğlenceliyse, onu beğenmeleri ve ardından hesabınızı takip etmeleri ihtimali yüksektir.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

bonus veren siteler betboo