LG’nin WearOS İki Akıllı Saati İçin Hazırlıklı Olun

İPhone En Çok Arızalan Modellerinin Listesi

Youtube’a Yeni Güncelleme Geldi

Kanlı Ay Tutulması Türkiye’de En Net Şekilde İzlenebilecek

Güney Kore’den Gelen Telefon 5 Kameralı!

İnceleme 28 Haziran 2018

Güney Koreli teknoloji devi LG, bu yıl V30S ThinQ ve V35 ThinQ modellerinde beklenilen başarıyı yakalayamadı. Rekabetin ciddi anlamda kızıştığı bu yılda çerçevesiz ekran tasarımı mobil cihaz pazarının başlıca rekabet konusu oldu. LG’de bu konuda atılımını yaptı lakin tasarım anlamında rakiplerinin bir adım gerisinde kaldı.

Yeni döneme V40 modeli iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan LG, G7 modelinde olduğu gibi yine çentikli OLED ekran kullanmaktan vazgeçmeyecek. Ama teknoloji devi diğer firmalara göre farkını kamera kanadında ortaya koyacak.

V40 modeli ile pazara yeniden ciddi bir giriş yapmaya hazırlanan üretici, cihaza 5 adet kamera yerleştirmeyi planlıyor. Söz konusu kameraların 3 tanesinin arkada 2 tanesinin ise ön tarafta yer alacağı ifade ediliyor. Huawei P20 Pro ile gündeme gelen 3 adet ana kamera LG ile devam edeceğe benziyor. Ayrıca ön tarafa yerleştirilen 2 kameranın yüz tanıma kilidi özelliğini de yerine getireceği düşünülüyor.

LG V40 modeli ile cihazın arkasına yerleştireceği 3 kameranın yanı sıra park izi okuyucundan da vazgeçmiyor. Hal böyle olunca teknoloji devinin yeni cihazının arkası bir hayli kalabalık olacak gibi görünüyor. Firmanın bu estetiği nasıl sağlayacağı ise hayranları tarafından merak ediliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Yeni Dönemle WhatsApp

Yeni Dönemle WhatsApp

2 Temmuz 2018
Dünya bu olayı konuşuyor

Dünya bu olayı konuşuyor

29 Haziran 2018
Uzayda Görülebiliyor.!

Uzayda Görülebiliyor.!

29 Haziran 2018
Honor 7X Şovu

Honor 7X Şovu

28 Haziran 2018