Gündem

YOUTUBE VİDEO İNDİRME (PROGRAMSIZ 2021)

 

Youtube video indirme konusunda ücretsiz, programsız birçok uygulamayı eskitmiş kullanılmasını engellemiştir. Sizlere yararlı olabileceğini düşündüğümüz youtube video programsız indirme yollarını anlatacağız. Programlı bir şekilde video indirmek istiyorsanız ve işe yarar programlar isteyip, araştırıyorsanız size bu konuda da yardımcı olabiliriz. Telefonunuzdan (Android Cihazınızdan) cihaz sahibi sizler için iyi bir fikrimiz var. İşinize yarayacağını düşündüğümüz programın ismi , Youtube Video Download adlı programa, İphone telefona sahip iseniz appstore uygulamasından veya diğer marka telefonların çoğunda bulunan playstore uygulamasından ulaşım sağlayabilir ve işinizi halledebilirsiniz. Bu bahsettiğimiz uygulamaya bahsettiğimiz yollardan ulaştığınızda genel itibarı ile ihtiyacınızı gideriyor ve fayda sağlıyor.

PROGRAMSIZ YOUTUBE VİDEO İNDİRME

Programsız bir şekilde android cihazdan veya bilgisayarlardan youtube üzerinden video indirmek isteyenler için önereceğimiz kademeler var. Bu kademeleri sizin için açıklayacağız. Toplam dört aşamada açıklayacağımız bu aşamaları uygularsanız istediğiniz videoları kolay bir şekilde ulaşım sağlayıp, ihtiyacınız dâhilinde kullanım sağlayabilirsiniz.

  1. Kademe: Youtube üzerinden ihtiyacınız dâhilinde indirmek istediğiniz videoyu ekranda açın.
  2. Kademe: İndirmek istediğiniz ve açmış olduğunuz videonun bağlantı kısmına gelin.
  3. Kademe: Bu aşamalardan sonra youtube.com bağlantısında ki yazının youtube ve öncesinde kullanılan noktanın öncesine ‘vd’ yazın ve Enter’a basın yani onaylayın.
  4. Kademe: İşlemler sonrasında açılan sayfada indirmek isteyip açtığınız videonun kalitesini, formatını seçtikten sonra indirin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı