Gündem

Yeni Tasarım Gözlük ve Aksesuarlar

2001 yılında optik sektörüne giriş yapan firma, mağaza sayılarını sürekli arttırarak, optik konusunda akla gelebilecek tüm ihtiyaçları karşılıyor. Firma, yeni tasarım güneş gözlüğü modelleri ile tüm aksesuarları, kaliteli ve güvenilir hizmet prensibi ile müşterilerine ulaştırıyor.

Firmanın satışa sunduğu ürünler arasında bulunan güneş gözlüğü çeşitlerinin yanında, optik çerçeve, güneş camı, numaralı ve numarasız lensler (renkli lensler dahil), numaralı sporcu ve yüzücü gözlükleri de bulunuyor.

Firmaya, banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme yapıldığı gibi, kredi kartlarına peşin fiyatına taksit imkanı da mevcut, ayrıca tüm ürünler imalatçı ve ithalatçı firmaların garantisi altında satışa sunuluyor, ürün tesliminde sipariş edilen ürün ile ilgili problemler oluştuğunda, firma ücretsiz iade ve kısa sürede değiştirme imkanı da tanıyor.

Firmanın Ürünleri

Firma dünyaca ünlü markaların, bayan (Osse, Top ten, Vogue vo gibi), çocuk (Garbino ve Rayban gibi), unisex (Gıoferrari, İnfiniti, Despada vb.) ve erkek güneş gözlüğü (Hawk ve Ralph Lauren gibi) modelleri ile Arena yüzücü gözlüğü, numaralı yüzücü gözlüğü (Speedo ve Progear gibi) ve her spor için uygun olan numaralı spor gözlüklerini (Oakley gibi) sitesinde özellikleri, görünümleri ve fiyatları ile satışa sunuyor.

İrtibat telefonu: 0216 371 25 32

https://www.sezeroptik.com/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı