Gündem

Yangın çıkış kapısı fiyatları

Kimse yangın gibi tehlikeli bir felaketi yaşamak istemez. Ancak bazı durumlarda istemesek de yaşamak zorunda kalabiliriz. Bu nedenle tedbirli olmak yangında avantaj sağlar. Yangına karşı alınabilecek önlemler çeşitlidir ancak öncelikli olarak yangın merdiveni temin edilmelidir. Çünkü yangından etkilenmeden dışarı çıkabilmek, ancak üstün özelliklerdeki merdivenlerle mümkündür. Yangın merdivenleri ile binalar arasında bağlantıyı sağlayan yangın kapıları da, yangın tehlikesi için alınabilecek önlemler arasında ilk sırada gelmektedir. 

Yangın kapısı konusunda uzmanlaşmış yapıdaki firmamız, her talebe pratik çözümler sunmaktadır. Yangın kapılarının, yangına karşı dayanıklılık süresi değişebilir. Bu tamamen, binalardaki insan yoğunluğuyla alakalı bir durumdur. Bu nedenle üretim öncesi projelendirme şarttır. Yangın kapısı imalatında pratik, hızlı ve beklentilere uygun çözümler için firmamızı tercih edebilirsiniz. Malzeme kalitesi ve işçilik konusunda yasal gerekliliklere uyduğumuz gibi, işçilik konusunda da işlevsel kullanıma yönelik hizmet sağlıyoruz. Yönetmeliklere göre yangın kapısı fiyatlarında ürünler arasında fark olmaz ancak bazı ürünlerde standart dışı ek özellikler uygulanır. Bu gibi durumlarda fiyatlar da değişiklik gösterebilir. Firmamız, ürün kalitesi ve profesyonel çalışma prensibine rağmen yangın çıkış kapısı fiyatlarında farklı bütçelere hitap edecek aralıklarda esnek bir politika uygulamaktadır. 

Acil çıkış kapılarında, yasal özelliklere ek olarak tek kanatlı, çift kanatlı, camlı ve farklı tasarımlarda ürünler için yerli hammaddeden üretim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uluslararası standartlarda yangın kapısı hizmetimiz, tüm ihtiyaçları karşılayacak kapasitededir.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı