Gündem

Xiaomi Yeni Amiral Gemisini Tanıtmak Üzere!

Xiaomi şirketinin yeni amiral gemisi olan cihazı Xiaomi Mi 7, yakın zamanda tanıtıma sunulabilir.

Aralık 2017’de Qualcomm, Snapdragon Tech Zirvesi etkinliğinde Snapdragon 845 mobil platformunu tanıttı. Aynı olay sırasında, Xiaomi CEO’su Lei Jun, şirketin bir sonraki amiral gemisi Mi 7’nin Snapdragon 845 yongaseti tarafından güçlendirileceğini doğruladı. Xiaomi, 26 Şubat – 1 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Mobile World Congress (MWC) 2018 etkinliğinde katılımcılardan biri olduğu için, şirket, Xiaomi Mi 7 amiral gemisi akıllı telefonunu duyurmak için teknoloji sergi platformunu kullanabilir gibi görünüyor.

Lei Jun, daha önce Xiaomi Mi 7’nin Çin bahar sezonunda açıklanacağını doğrulamıştı. Bu durum, Şubat ayı sonunda veya Mart başında ilan edilebileceğini gösteriyor. Bu nedenle Xiaomi taraftarları, şirketin Xiaomi Mi 7’yi MWC 2018’de ilan edebileceği yönünde tahminler yapıyor.

Samsung’un Snapdragon 845 ile çalışan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ akıllı telefonlarını MWC 2018’de duyurması bekleniyor. Sony bile, aynı teknoloji fuarında Snapdragon 845 tarafından desteklenen Xperia XZ Pro akıllı telefonunu tanıtacak. Mi 7’yi MWC 2018’de ilan ederek Xiaomi, Snapdragon 845 destekli ilk telefonu piyasaya çıkartan ilk Çinli üretici olabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı