Gündem

Ünlülerin Gündeme Oturan Hallerine Tanık Olun

Ekranlardan, sinema dünyasından yakından tanıdığımız ünlü oyuncuların yaptıkları hep dikkat çeker. Her yaptıklarıyla her daim göz önündedirler. Paparazzilerden ne kadar kaçmaya çalışsalar da çoğu zaman bunu maalesef başaramazlar. Doğum günü kutlamaları, gece hayatları, birbirleriyle yaptıkları laf düelloları, birbirlerine olan kızgınlıkları, bebek sahibi olmaları, yaşadıkları mutluluklar, üzüntüler, yaptıkları makyajlar, giydikleri kıyafetler sıradan olaylar bile olsalar her daim objektiflere yansır.

Sitemizin yabanci magazin kısmında ünlüleri yaşadıkları gündelik hayatlardan karelerle, gittikleri partilerdeki, festivallerdeki dikkat çeken kıyafetleriyle, güncel modadaki benimsedikleri tarzlarla görebilirsiniz. Yabancı ve ülkemizin ünlülerinin geçmişten günümüze fotoğraf galerilerini de sitemizde takip edebilirsiniz.

Ülkemizin Ünlülerini Daha Yakından Tanıyın

Yurtdışında yaşayan ünlüler ne yaptılar, nereye kiminle gittiler, ne giyindiler, ne yediler ve içtiler, kim-kime ne söyledi diye merak ederken aynı meraklanmayı ülkemiz ünlüleri için göstermemek olmaz. Magazin Türkiye haberlerimiz ile ülkemizin oyuncularını, şarkıcılarını, youtuberlarının hayatın içinden fotoğraflarını paylaşıyoruz. Ülkemizde ve dünyada yaşanan olaylarla ilgili yorumlarını, hissettiklerini, okuyuculara tavsiyelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sitemizde ülkemizin önde gelen sahne ve beyazperde sanatçılarının biyografisini bulabilir, geçmişten günümüze rol aldıkları film ve diziler konusunda bilgi edinebilirsiniz. Sanatseverlerin pek çoğu, ekranlarda severek izlediğimiz sanatçıların rol aldığı ilk filmi, rol aldıkları filmlerde, dizilerde canlandırdığı karakterleri merak eder. Sitemiz sizlerin bu merakını da giderecek bilgileri ve sevilen sanatçıların üstlendikleri yapımcılıkları da okuyucularımız için derledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı