Ünlülerin Gittiği Estetik Merkezleri

tarafından
107
Ünlülerin Gittiği Estetik Merkezleri

Kimi çok güzel bir buruna sahip, kimi gür ve dalgalı saçlarıyla genç kızların sevgilisi. Peki ünlü isimlerin bu kadar çekici ve güzel olmalarının ortak noktası ne?İşte sizin için birbirinden ünlü isimlerin gittiği estetik merkezlerini ve yaptırdıkları estetik operasyonları listeledik. Bir solukta okuyacağınızı ve çok şaşıracağınızı düşündüğümüz bu yazımıza başlamadan önce arkanıza yaslanın ve gözlerinizi ekrandan ayırmayın.

 

Estetik Operasyon Geçiren Ünlüler

Televizyonlarda ya da gazetelerde görmeye alışkın olduğumuz ünlü isimlerin nasıl bu kadar şık, güzel ve çekici olduğunu hiç düşündünüz mü? Özellikle son dönemdeki şöhretli isimlerin kusursuz bir görünümle dikkatleri çekmesi, gerçekten doğal güzelliklerinden mi yoksa ufak tefek operasyonlardan mı kaynaklanıyor? Türkiye’de estetik operasyon denildiğinde akla gelen ilk isim olan Ajda Pekkan. Başarılı sanatçı 72 yaşında olmasına rağmen albüm veya dergi kapaklarında neredeyse 20’li yaşlarındaki genç kızları kıskandıracak bir görünüme sahip. Acaba bu görüntünün sırrı sadece Photoshop yazılımı ile yapılan rötuşlarla mı sınırlı, yoksa yıllardır süregelen bir dizi estetik operasyon ile ilişkili mi? Estetik denildiğinde akla gelen ilk isim Ajda Pekkan olsa da liste bir hayli kalabalık. Örneğin son zamanların başarılı oyuncusu Fahriye Evcen aradaki farkı herkesin görebileceğini büyük bir değişim geçiren isimlerden yalnızca bir tanesi.

Özellikle burun estetiğikonusunda oldukça iyi bir operasyon geçirdiği anlaşılan Fahriye Evcen’in burun estetiği için ülkemizin önde gelen estetik merkezlerinden birini tercih ettiği aşikar. Estetik operasyon sonrası ünlü oyuncunun kariyerinin ne kadar büyük bir gelişim gösterdiğini belirtmeden olmaz. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaprak Dökümü dizisiyle şöhrete kavuşan Fahriye Evcen’in o günlerden bu günlere dek yaşadığı değişim sanıyoruz estetik operasyonların bir insanı ne denli baştan yaratabileceğinin en güzel örneklerinden biri. Günümüz dünyasında internet üzerinden her ünlünün eski fotoğraflarına ulaşabilmek mümkün. Hemen her ünlü ismin nasıl bir değişim geçirdiğini görmek için internette birkaç tık arama yapmak yeterli. Pekala, ünlülerin neredeyse tamamının estetik müdahaleler ile bugünkü görünümlerine kavuştukları apaçık ortadayken, tüm bu isimlerin gittiği estetik merkezi neresi? Bu sorunun cevabını merak ettiğinizi biliyoruz ve bu yüzden yazımızı sonuna kadar dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

 

Geçtiğimiz yıllarda tatil sırasında denize girerken mayolu görüntüsü ile objektiflere takılan Murat Boz’u hatırlayalım. Ünlü ismin göğüs uçlarının sarkık bir görüntüye sahip olması, karın bölgesindeki kasların neredeyse büyük ölçüde yok olup yerini yağ birikintisine bırakmış olması ve saçlarının tepe noktasından başlayarak seyrelmesi tüm genç kızları ve Murat Boz hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. Çok konuşulan bu kareye rağmen karizmasından hiçbir şey kaybetmeden jüri koltuğundaki yerini koruyan ve ekranlarda boy göstermeye devam eden ünlü ismin bu şikayetleri için estetik operasyonlar geçirmediğini söylemek sizce mümkün mü? Gür ve etkileyici saçlar, Murat Boz’un saç ekimi yaptırdığını gösteriyor. Ünlü ismin neredeyse haftanın her akşamı şov programı için kamera karşısında olduğunu düşünecek olursak, Murat Boz nerede saç ektirdidiye sormadan edemiyoruz. Zira böylesi şöhretli bir ismin estetik merkezi seçimini çok bilinçli bir şekilde yapmış olması gerek.

Heyecanlandığınızın ve ünlü isimlerin gittiği estetik merkezi neresi diyemeraklandığınızın farkındayız. Eğer biraz daha sabırlı olur ve satırları atlamadan okumaya devam ederseniz ünlü isimlerin bir sır olarak sakladıkları estetik operasyonların nerede yapıldığını öğrenmiş olacaksınız. Bizden söylemesi!

 

Son dönemde özellikle erkek sanatçılar içinde saçlarıyla dikkatleri üzerine toplayan öyle bir isim daha var ki, okuduğunuzda kesinlikle bize katılacağınıza inanıyoruz. Evet, o ünlü isim Türkçe pop şarkıları ve sanat müziğine olan ilgisiyle de tanıdığımız Mustafa Ceceli’den başkası değil. Gelin hep beraber Mustafa Ceceli saç ektirdi mi diye ünlü ismin iki farklı fotoğrafını karşılaştıralım. Soldaki karede gözüktüğü üzere ünlü ismin alın bölgesinde büyük bir boşluk ve saçlarda seyreklik göze çarpmakta. Sağdaki karede ise saçların jöle veya sprey benzeri bir şekillendirici madde kullanılarak oldukça şık bir görünüm kazandığı ortada. Biliyoruz, Murat Boz gibi Mustafa Ceceli’nin de saç ekimi için nereyi tercih ettiğini merak ediyorsunuz.

 

Deniz Akkaya, Burcu Biricik, İsmail YK, Sibel Can, Seda Sayan ve daha kimler kimler… Estetik operasyon geçiren ünlü isimler saymakla bitmez. Ancak her ünlünün estetik operasyon tercihinin farklı olduğunu da belirtmemiz gerekir. Kimi şöhretler bölgesel operasyonlar geçirirken sadece alanında uzman doktorları tercih etmekte, bazı isimlerse baştan sona bir değişim için önde gelen estetik merkezlerini seçmekte.

 

Ünlülerin Gittiği Estetik Merkezleri
Artık sabırsızlandığınızı biliyoruz. Merak etmeyin, ünlü isimlerin tercih ettiği estetik merkezini artık açıklıyoruz.Eğer gazete ve televizyonları düzenli olarak takip ediyorsanız ülkemizin önde gelen estetik merkezlerini de biliyorsunuz demektir. Özellikle magazin haberlerinde sıkça yer bulan estetik geçiren ünlü isimlerin tercih ettikleri yerler üç aşağı beş yukarı belli. Türkiye’nin en iyi estetik merkezleri denildiğinde akla gelen ilk isimler İsveç Klinik,  Estestar, Hospitadent ve Young Klinik, gerek yüz estetiği gerek yağ aldırma ya da saç ekimi dallarında adı geçen birçok ünlüden Banu Alkan ve Kuşum Aydın gibi efsane isimlere kadar hemen her ünlünün tercih ettiği estetik merkezleri olarak bilinmekte.

 

Peki ünlü isimlerin estetik operasyonun kalbi olarak bilinen ülkemizdeki merkezleri tercih etmelerinin nedeni ne? Aslında bu soru, kendi cevabını da içerisinde barındırıyor. Çünkü Türkiye estetik operasyonlar konusunda dünyanın en ileri ülkelerinden birisi konumunda. Ayrıca estetik cerrahi alanında dillere destan İsveç tekniğini ülkemizde başarıyla uygulayan ve sayısız ödüle sahip bir estetik merkezimiz de mevcut. Doğal olarak ülkemizdeki ünlü isimler, yabancı ünlülerin estetik tercihi olan İsveç tekniği ile estetik yöntemine büyük önem vermekte.

 

Söylediğimiz gibi devir internet devri, birkaç aramayla ünlülerin geçirdiği estetik operasyonları ile eski hallerini karşılaştırmanız mümkün. Ancak bugüne kadar bilmiyorduysanız da artık öğrenmiş olduğunuz İsveç estetik tekniğihakkında detaylı araştırmalar yaparak ünlü isimlerin neden bu tekniğin uygulandığı merkezi tercih ettiğini çok daha net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Unutmayın, estetik ameliyatın nasıl yapılacağı kadar nerede yapıldığı da önemlidir. Bu yüzden burun estetiği, saç ekimi, yağ aldırma gibi operasyonlar için estetik cerrahide kullanılan teknikleri incelemeli ve ünlü isimlerin bu süreçte dikkat ettiği noktalara siz de dikkat etmelisiniz.