Gündem

Toshiba Türkiye


Dünyanın teknoloji devi Japonya’nın göz bebeklerinden biri olan Toshiba, üstün kalitesiyle en çok tercih edilen elektronik markaları arasında yer alıyor. Sahip olduğunuz Toshiba ürünler ergonomik tasarımları ve teknolojileriyle sizin de göz bebeğiniz haline geliyor. Elektriksel – donanımsal problemler veya kullanıcı hataları cihazlarda arızalar meydana getirdiğinde maddi manevi kayıplar yanında zaman da kaybediliyor. Toshiba Servis Türkiye sizi bu kayıplardan uygun fiyatlarla kurtarıyor.

Müşteri Destek Programı

Bilgisayar veya laptop servis arayan müşterilerin en önemli problemi aradıklarında ulaşılamayan telefon numaraları veya telefonla destek alamamaları. Toshiba servisi bu konuya önem vererek 7/24 WhatsApp Online Destek hattı kurmuş. Acil durumlarda bu hattan yardım alabileceğiniz pazar hariç her gün 09.00 – 18.00 saatleri arasında müşteri hizmetleriyle iletişim kurabiliyorsunuz.

Tamir Merkezi

Toshiba’nın profesyonelleri, konusunda eğitimli uzman ekibiyle bilgisayar, laptop, notebook, projeksiyon cihazlarının her türlü bakım ve onarım çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak size teslim ediyor. Toshiba markalı ev ve ofis cihazları, orjinal aksesuar ve yedek parçaları garantili olarak temin edebiliyorsunuz.

Toshiba Bilgisayar ve Laptop Servisi

Bilgisayar gibi çok fazla elektronik düzeneğe sahip cihazlarda en önemli nokta satış sonrası hizmetlerdir. Yetkili personelini gelişen teknoloji eğitimleriyle besleyen toshibaservisturkiye.com rakiplerine fark atıyor. Yeni nesil ürünlerin tamirinde zorlanmayan teknik ekip, her zaman her problemde sağlıklı çözümler üreterek müşteri memnuniyeti yaratıyor.

Toshiba Yedek Parça ve Aksesuar

Donanımsal arızalarda ihtiyacınız olan yedek parçaları dışarıdan fahiş fiyatlarla temin etmenize gerek kalmıyor. Toshiba yetkili servisi orjinal ürünleri %100 garantiyle size verirken en kaliteli aksesuarları da sunuyor. Bilgisayar elektroniğinin hassasiyeti nedeniyle orjinal ürünlerde orjinal yedek parça ve aksesuar kullanımı hayati öneme sahip. Aksi takdirde cihazda kontak, yanma, patlama gibi ciddi sorunlar ve yaralanmalar meydana gelebilir.

Laptop bataryası, şarj aleti gibi sıklıkla aranan parça ve aksesuarlarda teknik ekibin yönlendirmesiyle ihtiyacınız olan ürünün tespiti sağlanıyor. Bütçenize uygun fiyatlarla alarak harcamalarınızı asgaride tutabiliyorsunuz.

Toshiba’yı Özel Kılan Diğer Nedenler

Toshiba Servis Türkiye web sitesinde sıkça sorulan sorulara yanıtlar bulabiliyorsunuz. Özel müşteri danışmanından destek alabiliyorsunuz. Sitede yer alan son dakika haberleriyle Japon teknolojisi hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. Ayrıca arıza için teknik destek başvurunuzda tüm Türkiye’den ‘ücretsiz kargo’ ile tamir hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı