Gündem

Sosyal Medya Fenomeni Bölümü

Sosyal Medya Fenomeni Olmak İsteyenlere Müjde

Sosyal medyanın ve yayın araçlarının gün geçtikçe kendisini daha fazla hissettirmesi sonucunda yaşantımızda birçok yenilik gerçekleşti. Eskiden evden iş yapmanın neredeyse imkansız olduğu düşünülse de; günümüzde artık ofise giderek çalışmak insanlara abes gelmeye başladı. Bunun üzerine de dünya sessiz kalmayarak yeniliklere sosyal medyayı daha öğretecek aktivitelere imza atmaya başladı.

Sosyal Medyanın Okulu Okutulacak

Yeni gelişen teknoloji ve internet dünyası sayesinde birçok kişi arkadaşlarının, tanıdıklarının aracığı ile öğrenebildiği kadar internete hakim olabiliyor. Ancak Çin’de durum artık daha farklı olacak. Yoğun nüfusu sayesinde takipçi sayıları ciddi oranda artış gösteren sosyal medya fenomenlerine ek rakipler sosyal medya bölümünü okuyanlardan gelecek.

Türkiye’de Enes Batur Hayranlığı

Paylaştığı videolarla herkesin dikkatini çekmeyi başaran, en çok takip edilen ve bir yandan da izlenen Enes Batur’un takipçi sayısı 4.150.000 kişidir. Çin’in nüfusu fazla olduğundan dolayı bu sayı onlara normal görünmektedir. Herkes birbiri ile adeta yarışmaktadır. Açılan okul sayesinde Çin’in fenomenleri de ortaya çıkacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı