Gündem

Şıklık ve Mimari Yarışında Lider

 Hangi alanda çalışıldığı fark etmeksizin artık tasarım ve mimari konusunda yardım alınması farklı, göze çarpan bir yer olmak adına zorunluluktur. Estetik ve mimari bilgilerini yanyana getirerek istediklerinizi çalışmalarına yansıtıyorlar. Picco mimarlık adıyla çalışmalarınızda farkı hissettiriyorlar. Mimar taleplerinizde olduğu kadar iç mimar, dekorasyon ve düzenleme, proje danışmanlığı noktalarında da yardımcı oluyorlar. Klinik tasarım ağırlıklı olmakla birlikte farklı faaliyette olan işletmeler için de birbirinden özel çalışmalar yapılıyor.

 Kurumsal İmzaları Olan Tasarımlar

 2007 yılından beri kurumsal şekilde ve şubeyle hizmet veriyorlar. Antalya iç mimar konusunda bir ihtiyacınız olduğunda tecrübe, birikim, donanım, eğitim ve özgün olmayı merkeze alan bir çalışma prensibi ile aklınıza gelen ilk yer olmak istiyorlar. Diş hekimliği çalışmaları ile daha çok ön planda olmalarına karşılık hastane, işyeri, alışveriş merkezi gibi birçok çerçevede çalışmalar yapıyorlar. Dental mimarlık denilince referanslarına bakarak bile başarılarını anlamak mümkün oluyor.

 Çalışma Prensipleri

 Çalışmayla alakalı bilgileri vermeniz ve ön görüşme yapmanız durumunda diş kliniği iç mimarlık veya diğer diğer faaliyetlerle alakalı en kapsamlı çalışmaları yapıyorlar. Projeden başlayarak en detaylı dekorasyonların yapılması sürecine kadar tüm adımları takip ederek istediğiniz gibi olmasına katkıda bulunuyorlar. Müşteri memnuniyetiyle hareket ediyor oldukları iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren fark ediliyor. Hem kullanışlı hem de hayalinizdeki gibi olmasını istediğiniz işler için aramalısınız.

Daha fazlası için ; https://www.picco.com.tr/  bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı