Gündem

Sigortalı Ev Taşıma Sözleşmesi Neleri İçerir


Yaşam alanlarınızı bir yerden başka bir yere taşımak istediğinizde bunu kendi imkanlarınızla yapmak yerine profesyonel hizmetleri tercih ederek gerçekleştirmelisiniz. Özellikle taşıma sırasında eşyalarınızın hasar görmeden ve sorunsuz yeni adresinize ulaştırılması için alanında uzman profesyonel nakliye firması ile çalışmalısınız. Eşyaların taşınma süreci boyunca güvenle ulaştırılması mal sahibi için çok önemlidir. Bu nedenle şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinden yararlanırken sigortalı ev taşıma hizmeti sunan nakliye firmasını tercih etmelisiniz. Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat hizmeti sunan nakliye firması seçiminde detaylı araştırma yapmalısınız.

Evinizi Sigorta Kapsamında Güvenle Taşıyabilirsiniz

Evinizi taşımaya karar verdiğinizde mutlaka profesyonel nakliye firmasını tercih etmelisiniz. Sunulan ev taşıma sözleşme içeriği sayesinde eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırabilirsiniz. Sigorta dahilinde eşyalarınızın tüm sorumluluğu taşıyıcı firmaya ait olup, siz sadece yeni adresinize geçerek taşınmanın keyfini yaşarsınız.

Sözleşme İçerisinde Yer Alabilecek Maddeler Nelerdir?

Aksi belirtilmediği sürece eşyaların taşınmasından tutunda paketlenmesine ve kurulumuna kadar tüm süreç taşıyıcı firma tarafından üstlenilmektedir. Eğer taşıma sırasında eşyalara hasar gelir ve zarar görürse gider taşıyıcı firma tarafından karşılanır. Taşıma süreci ve tarihi gibi detaylar sigorta kapsamında detaylı şekilde belirtilir. Bu durumun dışına çıkılması nakliye firmasını sorumluluk altında bırakır ve müşterinin hak talebi ortaya çıkar. Yapılan sözleşmeden taraflar son üç gün kalana kadar cayma hakkına sahiptir. Sözleşmede yer alan önemli maddelerden biri ise paketlemenin yapıldığı koli eşya sahibine ait ise ve bu hasar o koli de ise hasar bedeli sigorta kapsamına alınmaz. Ödeme koşullarından tutunda taşıma koşullarına kadar tüm detaylar taşıma sözleşmesi içerisinde yer almaktadır. Bu sözleşmeler firma tarafından hazırlanarak müşteriye okutularak imzalatılmakta ve taşıma işlemi bu işlemler gerçekleştikten sonra başlatılmaktadır.

Güvenilir Nakliye Firması Seçimi Neden Önemli

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olup, bölgede güvenilir nakliye firması bulmak dikkat ve araştırma gerektirmektedir. En kalabalık ve büyük semtlerden biri olan Gaziosmanpaşa nakliyat seçimini yaparken siz de güvenle eşyalarınızı taşıyabileceğiniz https://www.gaziosmanpasaevdenevenakliyat.web.tr gibi firmaların hizmetlerini tercih ederek eşyalarınızı güvenle yeni adresinize taşınmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı