Gündem

Sigarayı Bırakmak

 

Sigara çağımızın en büyük zararlıları arasındadır ve neredeyse tüm hastalıkların başlangıcı olarak görülmektedir. Birçok hastalığın tedavisi için insanların sigarayı bırakması gerekmektedir. Sağlık uzmanları, hastalıkların tedavisini kolaylaştırmak ve kişilerin sigarayı tamamen bırakmasını sağlamak için uzun süre araştırmalar yapmışlardır.

Avrupa ve Amerika’lı sağlık uzmanları, çeşitli araştırmalar sonucunda, elektronik sigara sistemi ile vücuda verilecek olan nikotin oranını ayarlanabilir, kontrol altında tutulabilir olması için elektronik sigara cihazlarını işaret etmişlerdir. Günümüzde birçok firma çeşitli markalarda üretim yapmaktadır. Ülkemizde bu ürünlerin satış yeri olmadığı için bizler www.enbuhar.com sitemizi hazırladık ve tüm elektronik sigara ürünlerinin online satışlarına başladık.

E-sigara Markaları

Halk arasında e-sigara olarak bilinen elektronik sigara cihazları, sürekli olarak yenilenmekte ve yeni modelleri üretilmektedir. Sitemizden en fazla talep oluşturulan modellerden birisi, vaporesso revenger modeli elektronik sigara çeşididir. Seçimi tercihini artırabilmek için cihaz üç farklı renkte üretilmektedir. Kullanıcılar kendi zevklerine göre, mavi, siyah ve kırmızı renklerde seçebilmektedir.

Parça Değişimleri

Elektronik sigara cihazları kullanılmaya başladıktan belirli bir süre sonra, cihaz içerisinde bulunan bazı parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Bunlar batarya, coil, atomizer, ağızlık gibi parçalardır. En önemli parçalardan birisi coil parçasıdır. Gt8 coil modeli en iyi coil çeşitleri arasında gösterilmektedir. Coiller nemlenme özelliğini kaybedince cihaz çalışmayacaktır.

Kullanımı

Sitemizde satışını yaptığınım tüm elektronik sigara modellerinin tamamının kullanımı oldukça basittir. İnsanlar kendi zevklerine göre model seçmektedir. Ergenlik yaşında bulunan ve daha genç kişiler, pod mod modelini gerçek sigaraya yakın buldukları ve tek kullanımlık kapsüller içerdiği için tercih etmektedir. Enbuhar sitesi olarak, sizlere sektörün kaliteli markalarını gösteriyoruz. Sitemizden istediğiniz ürünü seçebilir ve online ödeme sistemleri ile güvenli ödeme yaparak ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı