Gündem

Samsung’dan Altın Renkli Telefon: Galaxy S4 Gold Edition

Samsung, Apple’ın altın renkli iPhone 5S’i tanıtmasından 10 gün sonra kendi altın renkli modelini tanıttı. Rekabetin iyice kızıştığı yapılan karşılıklı hamlelerden son derece belli. Şimdiye kadar siyah ve beyaz olmak üzere 2 renk olarak ürünlerini piyasaya süren Apple, yeni renkli iPhone’larını geçtiğimiz haftalarda piyasaya sunmuştu.

Sadece Birleşik Arap Emirlikleri’ne ait Facebook ve Twitter sayfalarında Galaxy S4 Gold Edition’ ın duyurusunu yapan Samsung, akıllara sadece bu bölgede mi satışa sunulacak sorularını getirdi. Zengin şeyhlerin ve iş adamlarının bolca bulunduğu bu bölgede Samsung böyle bir hamle yaparsa akıllara, sadece belirli bir zümre için bu telefonu üretip satışa sunacağını getirir.

 

Samsung yaptığı duyuruda fiyat konusunda herhangi bir bilgi vermezken, normal Galaxy S4’den pahalı olacağı aşikar. Telefonun komple altın kaplama mı yoksa sadece altın renginde mi olacağı ise şimdilik belirsizliğini korumaya devam ediyor. 

Samsung’un lüks tüketime düşkünlüğü ile bilinen Arap halkını hedef kitlesi olarak gözeterek sadece bu bölgede bu ürünlerinin satışını başlatması da bu bilgiler ışığında oldukça olası gözüküyor. Samsung, duyurusunda ürünün fiyatı hakkında bilgi vermezken altın Galaxy S4′leri normal Galaxy S4′ten daha yüksek bir fiyatla satması da oldukça olası.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı