Gündem

Samsung Galaxy S5 Üretimine Başlıyor!

Akıllı telefon pazarına girdikten sonra Nokia’nın dev gücünü bir anda yok edip, Apple ile kıran kırana bir mücadeleye giren Samsung, çok beğenilen ve tüm dünyada satış rekorları kıran Galaxy S serisinin üretimine devam ediyor.

Çıktığı günden bu yana serinin her telefonu kendi satış rekorunu kırmayı başardı. Son olarak Galaxy S4’ü piyasaya süren Samsung, daha teri soğumadan hemen Galaxy S5 için bilgiler paylaşmaya  başladı. Edinilen bilgilere göre serinin yeni çıkacak telefonu Galaxy S5 metal kasayla karşımıza çıkabilir.

4 Eylül’de son tablet ürünü olan Galaxy Note III ve akıllı saat Galaxy Gear‘ı tanıtması beklenen Samsung, Galaxy S5 konusunda ne zaman resmi bir açıklama yapacak merakla bekleniypr.

Alınan bilgilere göre, Samsung yeni telefonu Galaxy S5’de farklılığa giderek metal kasa kullanacak. Telefon hakkında bir diğer iddia ise, 16 megapiksel kamerası olacağı yönünde. Yıl sonunda üretimine başlanması beklenen Samsung Galaxy S5, Apple’ın iPhone 5S’inin karşısına güçlü bir rakip çıkartacağı kesin.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı