Gündem

Razer’dan Bataryasız Ve Kablosuz Oyuncu Faresi!

Bilgisayar ekipmanları üreticisi Razer, bataryasız ve kablosuz oyuncu faresi Razer Mamba HyperFlux ile Razer Firefly HyperFlux modellerini duyurdu.

Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile HyperFlux destekli fare matı ile bileşeni fareye kesintisiz ve sorunsuz olarak güç transfer edebilen yeni Razer HyperFlux Wireless Power teknolojisini tanıttı.

Diğer benzer ürünlerin aksine yeni Razer HyperFlux teknolojisi matın manyetik bir alan oluşturarak üzerinde bulunan farenin pili yerine doğrudan kendisine enerji veriyor.

Razer, Nommo hoparlörler serisini tanıttıRazer, Nommo hoparlörler serisini tanıttı
Donanım
Bu bağlamda gücü doğrudan fareye aktaran ve pil ihtiyacını ortadan kaldıran dünyanın ilk teknolojisi olan yeni Razer HyperFlux ile artık pilsiz çok daha hafif kablosuz farelerin üretilmesi de mümkün olacak.

Razer Mamba HyperFlux ve Razer Firefly HyperFlux bu devrimsel teknolojiye sahip ilk Razer ürünleri olarak da tarihe geçiyorlar.

Razer Mamba HyperFlux ayırca Razer’ın sahibi olduğu Adaptive Frequency Technology (AFT) özelliği sayesinde mükemmel ötesi kablosuz sinyal gücüne de sahip. AFT ile fare ve bilgisayar arasındaki endüstri lideri kablosuz sinyal gücünü 2.4 GHz frekans bandında tecrübe edeceksiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı