Gündem

Oto ekspertiz hizmeti ikinci el piyasasında kandırılmanın önüne geçer

  1. El otomotiv piyasasının aksine ikinci el otomotiv piyasasında özellikle kandırılmalar ve manipülasyonlar çokça karşımıza çıkmaktadır. Otomotiv piyasasında ikinci el araba alım satımı genellikle karşılıklı beyan esasına dayanır. Bu anlamda satıcı taraf arabası ile ilgili ayrıntıları ilanlara koymadan önce alıcılara bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi vermeye çalışır. Fakat verilen bu bilgiler her zaman doğru olmayabilir ve satıcılar araçlarını satmak ve daha yüksek kar elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunabilir. Elbette  araç piyasası ile ve  araçlarla ilgili ayrıntılı bilgisi olmayan bireyler bu beyanlara inanacak ve bu konuda mağduriyet yaşayacaktır. İşte tam da bu noktada devreye Oto ekspertiz firmaları girmektedir. CCY Oto Ekspertiz İzmir merkezli olarak faaliyet yürüten ve özellikle Konak Oto ekspertiz iş ve işlemlerini gerçekleştiren lider kuruluşlardan biridir.

CCY Oto Ekspertiz profesyonel hizmet sunar

CCY Oto Ekspertiz kurulduğu günden bu yana profesyonel bir ekiple müşterilerine hizmet vermeye gayret göstermektedir. Bu anlamda firmanın amacı hem müşterilerinin kazandırılmasına mani olmak hem de objektif bir eksper raporunu ortaya çıkarmaktır. Bu yüzden yapılması gereken ilk işlemlerden biri İzmir içerisinde kuruluşun kapısını çalmak veya diğer illerde de oto ekspertiz firmaları ile irtibat kurmaktır. Aksi takdirde ikinci el araç piyasasında alım-satımlar esnasında manipülasyonlara mani olmak mümkün değildir. Kuruluş iş ve işlemlerini gerçekleştirirken son derece profesyonel bir ekipmanı ve son teknolojik malzemeleri kullanır. Bu malzemeler tanesinde araçlarda hangi parçanın boyalı hangi parçanın değişen hangi parçanın orijinal olduğuna dair ayrıntılı bilgi elde etmek mümkündür.

CCY Oto Ekspertiz periyodik kalibrasyonları gerçekleştirir

Bilindiği gibi oto ekspertizler özellikle bilgisayar Temelli olan ve bu anlamda ekspertiz raporunu ortaya çıkaran mekanik malzemeler, mekanizmalar kullanmaktadır. Cihazlarda devletin makine mühendisleri tarafından ölçümleri düzenli olarak yapılmakta ve bu anlamda güncel kalibrasyonlar kullanılmaktadır. Bu durumda kuruluşu olan güveni arttırmakta ve ekspertiz raporunun doğruluğunun oranını etkinleştirmektedir. Öte yandan kuruluş sosyal medya hesaplarında da son derece etkilidir. Buradan firmanın bilgilerine ayrıntılı olarak ulaşmak mümkündür.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı