North Likit

tarafından
4
North Likit

Günümüzde elektronik sigara kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcıların zevklerine göre elektronik sigara likiti arayışları bulunmaktadır. North Likit hem elektronik sigara model çeşitliliği hem de likit çeşitliğinde geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Northlikit.com adresine giriş yaparak elektronik sigara cihazınızı,talep ettiğiniz aromadaki likitinizi,elektronik sigara yedek parçanızı ve likit tariflerinden oluşan ürünleri rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Ürünlerin hepsi orijinal ve uygun fiyatlıdır. 120 TL üzeri siparişlerde hiçbir kargo ücreti ödemezsiniz. Ürünler elinize silindir mukavva kutu içerisinde güvenle ulaşır. Mod ve yedek parça olan siparişler farklı bir kargo firmasıyla yollanır ve ek olarak farklı bir ücret talep edilmez.

Ürün Fiyatları:

Elektronik sigara fiyatları 230 TL ile 360 TL arasındadır.

En çok tercih edilen Waporesso revenger fiyatları 280 TL’den başlamaktadır.

Likit fiyatları 30 TL’dir.

En Beğenilen Likit Aromaları:

Sedef

Derya

Fulya

Nefes

Bahar

North likit sayfasında yaklaşık 20 çeşit likit bulabilirsiniz. Kendi aromanızı oluşturmak istiyorsanız likit tarifleri bulunan kitapçığı sipariş edebilirsiniz.

Bayilik:

North likit firması aynı zamanda bayilikte vermektedir. Hızla yaygınlaşan elektronik sigara sektöründe siz de olmak istiyorsanız bayilik başvurularını 0 532 177 93 67 nolu telefondan yapabilirsiniz. Bayi siparişleri 1 gün sonra kargoya verilmektedir.

https://northlikit.com/