Üst Düzey Hastane

Medicederma’nın Müşterilerine Sunduğu Güzellik Hizmetleri

Yatırım Teşviklerinde Yeni Dönem

Oyun Oynama Sitesi

No Sorgulama Nedir?

Gündem 6 Haziran 2018

Bu numara sorgulama, bir telefon numarasının kime ait olduğunu sorgulamak ya da bir kişinin telefon numarasının ne olduğunu sorgulamaktır. Birisi sizi arayıp kim olduğunu söylemediyse, nosorgulama.net’ten sorgulayıp kim olduğunu bulabilirsiniz. Ya da bir kişinin telefon numarasının ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız yine bu siteden sorgulatıp bulabilirsiniz.

Telefonda konuştuğunuz kişinin kim olduğunu bilmek güvenlik açısından önemli ve gerekli bir şeydir. Fakat telefon numarasını bu siteden sorgulamak için, sorgulayacağınız kişinin hangi telefon operatörünü kullandığını bilmeniz gereklidir. Bu operatör Avea, Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom’dur. Siteye girdiğinizde telefon operatörünü seçip numarayı yazarak konuştuğunuz kişinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

No Sorgulama Güvenli Midir?

Numara sorgulamak, bilinmeyen numaralar için güvenli ve gerekli bir şeydir. Yani numaradan isim sorgulama kiminle konuştuğunuzu bilmeniz açısından size güven verir. Sizi arayan, tanımadığınız kişileri sorgulatıp güvende olup olmadığınızı öğrenebilir ve gönül rahatlığıyla konuşabilirsiniz. Çünkü bu bir dolandırıcı ya da hırsız olabilir. Ülkemizde maalesef dolandırıcılar ya da hırsızlar telefon kullanıyorlar.

http://www.nosorgulama.net/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Oyun Oynama Sitesi

Oyun Oynama Sitesi

3 Ağustos 2018
Maket Malzemeleri

Maket Malzemeleri

29 Temmuz 2018
Kepek Şampuanı

Kepek Şampuanı

29 Temmuz 2018
Hediye Fikirleri

Hediye Fikirleri

29 Temmuz 2018
Bebek Hastane Çıkışı

Bebek Hastane Çıkışı

29 Temmuz 2018