Gündem

Mergen Apart Ayrıcalığı İle Avcılarda Günlük Kiralık Ev

Mergen Apart Ayrıcalığı İle Avcılarda Günlük Kiralık Ev

Özellikle büyük şehirlerde konaklama imkanlarını alternatiflendirme noktasında son yıllarda ortaya çıkan çözümlerden birisi de avcılar pansiyon imkanlarıdır. Özellikle öğrencilerin ve kısa süreli ziyaretçilerin konaklama ihtiyaçlarına çözüm oluşturmak için bu sistem yaygınlaştırılmıştır. Büyük şehirlerin çeşitli semtlerinde bu tarz kiralama koşullarına uygun evler bulunur.

Kiralama Nereden Yapılır?

Günlük kiralık ilanları genellikle internet sitelerindeki ilan listelerinde bulunabilir. Bunun yanı sıra emlakçılar da müşterilerinin bu konudaki taleplerine karşılık kiralamalar yapabiliyor. Tatil yörelerinde kısa vadeli konaklamalar da otel ya pansiyon yerine farklı bir alternatif olarak kullanılmaktadır. Özellikle yaz sezonunda sahil bölgelerine akın eden tatilciler bu tarz kiralamalar gerçekleştiriyor.

Ücretler

Ev fiyatları bölgesine göre değişiklik gösterebilir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerde ise merkez ilçeler ile merkeze uzak ilçeler arasında fiyat farkları söz konusudur. Tatil sezonunda ise Ege ve güney illerimizde işin içine turizm faaliyetleri de girdiği için avcılar ucuz otel fiyatlarıyla otellerin günlük oda fiyatlarında sezonun yoğunluk dönemine göre benzerlik durumu söz konusu olabiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı