Gündem

Medyum Ali Gürses: Herkes onu konuşuyor

İnsanlar teknolojiye daha fazla bağımlı oldukça, aslında tersi gibi görünse bile manevi alemlere olan ilgi giderek artmakta. Kimi zaman ruhani boşluk, kimi zaman daha farklı sebeplerden dolayı böyle olduğu söyleniyor olsa da, aslında manevi alemlere olan bu ilginin temel sebebi, medyum hocalara çok daha rahat ulaşabiliyor olmamız.

Medyumluk mesleği, geçmiş çağlardan bu yana, hiç ara verilmeden, her dönemde var olmuş bir zanaat. Dünyevi ilimler ile gaybi alemlerin ilimlerini birleştiren medyum hocalar, insanların bu alemlerin enerjilerinden en yüksek faydayı elde edebilmeleri için fazlasıyla çalışmakta. Özellikle artık internet sayesinde daha kolay ulaşılabilen medyum hocalar, istenen her türlü uygulamayı yüksek başarı oranıyla yerine getirebiliyor. Örnek vermek gerekirse, Türkiye’nin en ünlü medyumlarından olan Medyum Ali Gürses, 50.000’i aşkın takipçiye sahip olduğu Facebook sayfalarından veya medyumalibey@gmail.com e-posta adresi üzerinden birkaç tık ile ulaşılabilir konumda bulunuyor.

Medyumlar, eskiden birilerinin referansıyla bulunabilen, ulaşmak için nereye bakmanız gerektiğini bilemediğimiz kişilerdi. İnternetin nimetleri sayesinde, artık hem medyumlara daha kolay ulaşabiliyor, hem de yaptıracağımız çalışma hakkında istediğimiz her türlü detayı elde edebiliyoruz.

Medyum Ali Gürses, günümüzde bu işi en iyi yürüten medyumlardan bir tanesi. Uzun süre Mısır başta olmak üzere, pek çok farklı ülkede eğitim alan ve bu eğitimlerde edindiği bilgileri insanların yararı için kullanan Medyum Ali Hoca, bu kadim mesleğe başladığı ilk günden beri aynı telefon numarası ve iletişim bilgileriyle devam ediyor. Sosyal medyada hakkında sayısız övgü bulunan Medyum Ali Gürses özellikle son birkaç senedir gerçek medyumlar arasında öne çıkarak çok büyük bir kitleye ulaşmış durumda.

Buna ek olarak, tıpkı Medyum Ali Hoca’da olduğu gibi, her medyum hocanın çalışmalarını diğer insanların tecrübelerinden okuyabildiğimiz, aklımızdaki soru işaretlerini daha rahat giderebildiğimiz için medyumlara olan talebin artması gayet normal.

Sadece Medyum Ali Gürses için değil, dünyanın farklı farklı ülkelerinde çalışan, belki doğu ekolleriyle alakası olmayan medyumlar için bile geçerli olan bu durum, teknolojiye olan ilgimiz artsa bile neden maneviyata daha düşkün olduğumuzun en net açıklaması olarak karşımıza çıkmakta.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı