Gündem

Luigi Datome Corona’ya Karşı Açıklamalarda Bulundu

Deneyimli yıldız İtalya ve tüm dünyada olduğu gibi coronayla yakından savaşanların başında geliyor. Karantina günlerini anlatan yıldız oyuncu “Sonuçları bekliyoruz.” dedi

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı Karantinada

Fenerbahçe Beko ve Euroleague’in İtalyan deneyimli yıldızı Luigi Datome, takımla birlikte birçok oyuncunun gribal enfeksiyona kapıldığını ve corona virüs konusunda fazlasıyla endişeleri gidermek adına gerçekleştirilen kontrollerin bir an önce sonuçlanmasını beklediklerini dile getirdi.

En iyi bonus veren şirketler arasında https://www.bettingwm.com/bedava-bonus-veren-siteler/  sitesi de bulunuyor.

Takım halinde bu durumdan bir an önce kurtulmayı beklediklerini sözlerine katan oyuncu aynı zamanda sanılanın aksine takımda panik havası olmadığını sözlerine ekledi.

Luigi Datome: “Test Sonuçları Önemli”

Fenerbahçe Beko basketbol takımının yıldız ismi olan İtalyan Luigi Datome, ülkesi aracılığı ile yayın yapıyor olan Corriere dello Sport’un efsane muhabiri Andrea Barocci’ye çarpıcı öz eleştirilerde bulundu.

Takımda corona virüs belirtileri taşıyan oyuncu grubumuz, idari heyet ve teknik kadromuzun çalışanlarını kapsayan konuşmasında Datome, “Hemen hemen hepimiz gribal enfeksiyon geçirmiştik. Corona virüse bağlı durumları okudukça durumu açığa kavuşturma adına test yapmak istedik ve bundan ötürü sonuçları bekliyoruz” dedi. Her bahis severin güvenle oynadığı https://www.bettingwm.com/  bir tık ötede.

Türkiye’de yaşanan durumları değerlendiren Datome, “İtalya ile başlama esnasından beri karantina cevaplarına saygı ile karşılıyoruz. Burada şuan için bir kısıt söz konusu değil ve yok ama bence yapılacak en mantıklı şey dışarıya kesinlikle çıkmamak.” dedi.

kaspersky

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı