Halıfleks kullanım alanları

Çorlu Haber

Üst Düzey Hastane

Medicederma’nın Müşterilerine Sunduğu Güzellik Hizmetleri

Kokain Kullanan Futbolcunun Cezası 14 Aya Çıktı

Gündem 17 Mayıs 2018

Perulu yıldız futbolcu Paolo Guerrero’ya verilen ceza Uluslar arası Spor Tahkim Mahkemesi tarafından uzatıldı. Kokain kullandığı için 6 ay ceza alan futbolcunun bu cezası 14 aya çıkartıldı. Cezanın caydırıcı olması için arttırıldığı ifade ediliyor.

CAS yaptığı açıklamada, Guerrero’nun kokain kullanması ile alakalı olarak FIFA’nın verdiği karara itirazda bulunan WADA haklı bulundu. Dünya Doping ile Mücadele Ajansı (WADA) cezanın daha uzun olması gerektiği hakkında itirazda bulunmuştu. Bu itiraz sonrası 34 yaşındaki Perulu futbolcunun cezası 6 aydan 14 aya yükseldi. Brezilya’nın Flemengo takımında mücadele eden oyuncu bir dönem dünyanın büyük takımlarında oynamıştı.

Bayern Münih’te bir süre top koşturan Guerrero, 14 ay cezası nedeniyle FIFA 2018 Dünya Kupasında forma şansı bulamayacak. 2018 Dünya Kupası elemeleri esnasında doping testinde kokain maddesine rastlanan oyuncu bir sene men cezasına uğramıştı. İtiraz sonrası ceza 6 aya indirilmişti. En yüksek oranlardan bahis için Mariobet sitesine giriş yapmanız mümkündür. Mariobet giriş 7/24 hizmet veren müşteri temsilcileri ile aklınıza takılan sorulara kısa sürede yanıt veriyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Üst Düzey Hastane

Üst Düzey Hastane

9 Ağustos 2018
Oyun Oynama Sitesi

Oyun Oynama Sitesi

3 Ağustos 2018
Maket Malzemeleri

Maket Malzemeleri

29 Temmuz 2018
Kepek Şampuanı

Kepek Şampuanı

29 Temmuz 2018