Gündem

Kimler ISO Belgesini Almalı?

İSO 9001 belgesi,  bütün firmalar için oldukça önemli bir belgedir. Firmaların ihalelere girmek istediği zaman, İSO 9001 belgesi olması şarttır. Firmaların bu belgeyi almaları için, sadece aşamalı bir yol izlemeleri gerekir. Hemen başvuru da belgeyi almak imkânsız olduğu için, öncelikle danışmanlık hizmeti almaları şarttır. ISO 9001 belgesi veren firmalar ile altyapılarını oluşturabilmek için bu danışmanlık firmalarından destek talep etmeleri gerekir.

Özkan Danışmanlık, işletmelere ve her kamu kuruluşuna, ISO  belgesi  için öncelikle destek talebinde bulunan bütün firmalara hizmet vermektedir  ve en önemlisi bu konuda  firmanın altyapısının oluşmasını da sağlar. Kalite açısından önemli bir belge olan ISO belgesi üretim sürecinde ki firmaların alması gereken belgelerdendir.

ISO 9001 Almak Neden Önemli?

Firmaların ihalelere girebilme şartı ise, ISO belgesi olarak gösteriliyor. Firmalarla çalışmak isteyen diğer işletmeler de ortak çalışma yapmadan önce, ISO  belgesi olması şartı ile çalışmalarını devam ettiriyorlar. Belgeyi almadan önce başlanılan eğitim, firmanın büyüklüğü ve çalışan sayısı için değişiklikler göstermektedir. Tek yapılması gereken gerekli evrakları tamamlayarak, danışmanlık için başvuru yapmak ve merak edilen her konuda en ince ayrıntısına kadar danışmanlık hizmeti almak. Özkan Danışmanlık hizmeti de en güvenilir danışmanlık merkezlerinden biri olarak hizmet vermeye devam ediyor.

ISO Belgesi İçin Aşamalar Neler?

Öncelikle danışmanlık hizmetinde, ISO belgesi için, kendi içerisinde önemli maddelere ayrılarak firmalara çalışma planı verilir. Çalışma ayrıntıları her danışmanlık için farklı stratejiler içermektedir. Toplam beş gün içerisinde belge alınabilir, fakat her işletmeye göre bu süre değişim göstermektedir. ISO belgesi veren firmalar, öncelikle aşamalı eğitim vererek, firmanın ürün kalitesi ve üretim performansında da kaliteli bir işleyişe zemin hazırlar. www.ozkandanismanlik.com adresinden merak edilen her bilgi öğrenilebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı