Gündem

Kenan İmirzalıoğlu Fatih Dizisi İle Geliyor – Fatih Dizisi Oyuncuları

Son olarak Karadayı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Fatih dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Fatih dizisi hangi kanalda yayınlanacak, Fatih Dizisi oyuncuları kimler, Fatih dizisi ne zaman başlayacak gibi soruların yanıtı haberimizde…

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Fatih Sultan Mehmed’i oynayacağı rol için sakallarını uzatmaya başladı bile. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Altan Dönmek oturacak. Dönemin ruhunu yakalamaya çalışan ekip özellikle dekor konusunda oldukça zorlu bir çalışma yürütüyor.

Muhteşem Yüzyıl gibi büyük ve görkemli dekorların oluşturulacağı dizinin Sanat Yönetmeni Hakan Yarkın ve ekibi, Maltepe’de kurulan platoda Osmanlı döneminin dekorları için çalışıyor. Daha başlamadan iddialı bir dizi haline dönüşen Fatih dizisinin senaryosunu, Elveda Rumeli dizisini yazan Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme alıyor.

Dizide başka kimlerin rol alacağı ise büyük bir merak konusu oldu. Çekimlerine Eylül ayında başlanması planlanan Fatih’in geniş kadrosu için oyuncu arayışları da sürüyor. Proje için Tuba Büyüküstün’ün de adının geçtiği gündeme gelmiş, Büyüküstün’ün sıcak baktığı ifade edilmişti.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı