Gündem

İzmir Kamera Sistemleri İhtiyaçlarınız İçin Doruk Elektronik

 

 

İzmir ilinde yaşıyor ve kamera sistemlerine ihtiyaç duyuyorsanız Doruk Elektronik firmasını tercih edebilirsiniz. Doruk elektronik firması 14 yılı aşkın süredir İzmir kamera sistemleri hizmeti veriyor.

Firma bu sistemlerin kurulumunu, bakımını ve arıza kontrolünü yaparak kişilerin rahat yaşamalarını kolaylaştırıyor. Kurulan kamera sistemleri sayesinde mekanlara giriş çıkışlar izlenebiliyor ve meydana gelen olaylarda kayıtlar incelenerek suçluların bulunması kolaylaşıyor. Doruk elektronik firması ayrıca yangın alarm, hırsız alarm, geçiş ve bilgisayar sistemlerinin satışını gerçekleştiriyor.

Doruk Elektronik Hırsız Alarm Sistemleri Satışı

Doruk elektronik firması İzmir güvenlik kamerası ve sistemleri hizmetinin yanı sıra hırsız alarm sistemlerinin üretimini ve satışını gerçekleştiriyor. Firma tarafından üretilen ya da tedarik edilen bu hırsız alarm sistemleri hırsızlara karşı önlem almak amacıyla kullanılıyor. Böylece mekanlara izinsiz olan yabancı girişlerin gerekli yerlere haber edilmesini sağlıyor. Firma farklı marka ve modellerde hırsız alarm istemlerinin satışını yapıyor. Bu markalar arasında paradox, bosch, crow, ge ve caddax gibi markalar bulunuyor.

Doruk Elektronik Geçiş Kontrol Sistemleri

Doruk elektronik firmasının satış yaptığı ürünler arasında geçiş kontrol sistemleri de bulunuyor. Bu sistemler evlere ya da iş yerlerine girişlerin kontrol altına tutulmasını sağlıyor. Firmanın satışa sunduğu sistemlerle şifreleri bilmeyenler ya da kartı olmayanlar binalara giriş yapamıyorlar. Ayrıca bu sistemlerde kartlı tanıma, yüz tanıma, parmak izi tanıma ve plaka tanıma gibi özellikler oluyor.

Bunlar tarafından tanınmayan kişiler binalarda bulunan kişilerin izinleri olmadıkça binalara alınmıyorlar. Bu da güvenliğin üst seviyede olmasını sağlıyor. Firma bu sistemlerden birisine ihtiyaç duyulduğunda keşif yapıyor ve gerekli malzemelerle sistemlerin kurulmasını sağlıyor. Sistemin çalışır izmir bayan dorumda olduğu anlaşılınca da teslimat işlemini tamamlayıp ayrılıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı