Gündem

İş Zekası Çözümleriyle İlerleyin

Bulunduğunuz sektörde alt yapı ve tüm alanlardaki performansınızla gelişim ve ilerleme için Ametis Teknoloji Çözümleri ideal bir sonuç verir.

Danışmanlık Hizmetleri

Verilerle ya da uygulama ayrıntılarıyla ilgili, parçaların tamamında firmanızın başarısını katlamayı hedefliyoruz. Tek parçalara odaklanmaktan ziyade bütünde başarının öneminin bilincindeyiz. Bu nedenle bir uygulamanın firmanıza optimize edilmesi yanında gerekli yönlendirmeler konusunda da bizden destek alabilirsiniz. Sözleşmeli destek kapsamını da barındıran bu işlemlerde gerekli hallerde kurum dışı ihtiyaçlarınız doğru bir şekilde karşılanacaktır. Temelde yapılan kurulum, lojistik, profesyonel servis ve eğitim uygulamalarında bütünsel olarak ilerlemenize odaklanıyoruz.

İş Zekası Çözümleri

Ametis Teknoloji bünyesinde iş zekası çözümleri ile sektörde önemli bir fark kazanabilirsiniz. Kararlar alabilen anlamlı bilgiler sayesinde analiz ve sonuca ulaşılan yollar kısalacaktır. Tanım içeriğinde de bu görülebilir. İş zekası, karmaşık görünen verileri bir işletme için en uygun hale getirerek kullanabilmektedir. Yani bilginin ihtiyaçları karşılayan özellikte olmasını sağlayan bir aşama sunar. Uygulama içeriğinin yaptığı bu işlem, risklerin azalması, zaman kaybının engellenmesi gibi açılardan önem kazanır. Temelde güvenli ve sağlıklı karar verilen zeminlere bağlı olarak ilerlemeci bir işleyiş oluşacaktır.

İş zekası uygulamasının içeriği standart değil, yazılımı kuran uzman ve kurumsal olarak ihtiyaç duyulan faktörlere göre değişmektedir. Fakat çeşitli grafikler, haritalar gibi görseller özet konu olması bakımından önemlidir. Kolay ve etkili verilere bu göstergelerle beraber ulaşabilirsiniz. 

Web üzerinden iş zekasının getirileriyle online uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Örneğin istisna durumlarda ve raporlamada etkiniz artacaktır. Bu analizler, departman özelliklerine göre değişebilmektedir. Çok boyutlu analizleri bölümlere göre alabilmeniz de ayrıca gelişime katkı sunacaktır. Hem toplamda hem de parça düzeyince ilerlemeniz iş zekası çözümlerinin getirisi olacaktır. Ametis Teknoloji çözümleri bu süreçte en iyi ortağınız olacaktır.

Ametis

Pazara Ait Raporlar

Bir alanda satışları artıran raporlar, ilerleme esnasında çizilecek planlamaları belirlemektedir. Planı doğru bir şekilde ayarlamak, sunmak hazırlamak, ilerlemede engelleri yok eder. Pazara ait raporların ayrıntılı sonuçlarını almak için de doğru bir uygulamaya ihtiyacınız olacaktır. Firmamızda bu beklentinize yönelik ideal uygulamayı alabilirsiniz. Sektörde rakip analizi, fiyatlardaki ani değişimlerin etkenleri gibi kriterlere göre çözüm planlarınızı ayarlayabilirsiniz. 

Rapor sunumları, zamanlama ve yöntem konusunda titizlikle sağlanmaktadır. Hangi alanda raporlama yapılacaksa,  öncelikle ortak bir havuzda bekletilir ve gereken kontrollerle beraber gönderim sağlanır. Dijital alandaki piyasa kontrollerinin gerçek zaman ve gerçek bilgilere göre yapılması son derece önemlidir.

  SPONSORLU İÇERİK

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı