Gündem

iPhone 6S Satış Fiyatı Belli Oldu

Teknoloji devi Apple, iPhone serisinin son halkası olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’dan sonra iPhone 6S’i Eylül ayında piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Amerikalı teknoloji devi Apple akıllı telefon pazarına yaptığı hızlı girişle bütün dengeleri değiştirmiş ve değişime ayak uyduramayan bazı teknoloji firmalarının iflasına neden olmuştu. iPhone serisiyle büyük bir başarı yakalayan Apple son olarak geçtiğimiz yıl iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı piyasaya sürmüş mobil piyasasında yine satış rekorları kırmıştı.

Kullanıcılarının büyük bir merakla beklediği iPhone 6S‘i 9 Eylül’de satışa çıkartacağını duyuran Apple, ürünün satış fiyatını da basınla paylaştı. Diğer iPhone serisinde olduğu gibi iPhone 6S’de piyasaya 16, 64 ve 128 GB olarak çıkacak.

Altın, Gümüş ve Uzay Grisi renkleriyle piyasaya çıkacak olan iPhone 6S’in en düşük fiyatı 699 Euro olurken, en pahalısı ise 899 Euro olarak piyasadaki yerini alacak. iPhone 6S Plus da yine üç renk seçeneğiyle piyasaya çıkacak ve en düşük fiyatı 799 Euro olurken en pahalısı ise 999 Euro olacak.

18 Eylül’de piyasaya çıkması beklenen iPhone 6S için meraklı bekleyiş başladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı