Gündem

Instagram Whatsapp’ın Tahtına Göz Dikti

Instagram yayınladığı yeni bir güncellemeyle kullanıcıların birbirlerine fotoğraf ve mesaj gönderebilmesini imkan sağlıyor.

Tüm dünyada milyonlarca kişinin fotoğraf paylaşım amacıyla kullandığı Instagram’da önemli bir güncelleme gerçekleşti. Kullanıcıların fotoğraflara efektler vererek paylaşabildiği, birbirleriyle etkileşimde bulunabildiği, birbirlerini takip edebildiği bir sosyal ağ olan Instagram, bu güncellemeyle konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Android ve iOS işletim sistemleri için yayınlanan güncellemeyle birlikte Instagram kullanıcıları artık, çektikleri fotoğrafları ya da galeride yer alan fotoğrafları direkt Instagram’daki arkadaşları ile paylaşabilecek.

Yine milyonlarca insanın fotoğraf gönderme ve mesajlaşma aracı olarak kullandığı Whatsapp‘ın, Instagram’ın bu güncellemesiyle birlikte nasıl bir duruma düşeceği şimdiden merak konusu oldu. Zira Instagram artık Whatsapp’ın yaptığı bütün işlevleri görebilecek düzeye geldi.

Bu güncellemeyle birlikte Whatsapp’ın kullanıcı kaybedip kaybetmeyeceği de önümüzdeki günlerde belli olacak.

Güncellemenin eksiklerini veya artılarını yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz.

instagram mesajlaşma, instagram mesaj güncellemesi, instagramda nasıl mesajlaşılır, instagramda mesaj çekme, instagram whatsapp, instagram mesajlaşma özelliği

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı