Gündem

HTC Amiral Gemisi U12 İle Gümbür Gümbür Geliyor!

HTC U11 modeli tartışmasız HTC şirketinin, şimdiye kadar çıkardığı en iyi amiral gemisi telefonu oldu. HTC U11, akıllı telefon pazarında rekabetin odak konusu 18:9 en-boy oranı ve ince çerçeveleri içermezken, şirket HTC U11+ ile bu özellikleri sundu.

HTC U12, U11+ modelinin ince bir çerçevenin yanı sıra gelen özelliklerin hepsine sahip olacak. Ayrıca, IP68 sertifikasyon derecesi ve geniş kapasiteli bir pil telefonda yer alacak.

HTC U12’ye ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf yayınlandı. Görüntü çok ince çerçeveler gösteriyor ve telefonun 4K ekran ile geleceği söyleniyor. Diğer söylentiler arasında cihazın arkasında çift kamera kurulumunun olacağı iddia ediliyor. Telefona Snapdragon 845 mobil platformu güç verecek.

Önde bir parmak izi tarayıcısı görülmüyor ve bu nedenle parmak izi tarayıcının ekranın altında veya telefonun arkasında yer alabilir. HTC, amiral gemisi modellerinin kalitesini yavaş ama emin adımlarla ilerletiyor. Buna rağmen, şirketin genellikle Samsung’un bir adım gerisinde kaldığı görülüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı