Gündem

Gerçek Elektronik Sigara Deneyimi

Günümüzde bilim insanları sigaranın zararlarına yönelik birçok rapor yayınlıyor. Bu da sigara tiryakilerinin akıllarında soru işareti oluşturuyor. Sigara tiryakiliği bilindiği üzere bırakılması çok zor olan bir bağımlılık türüdür. Ama dışarıdan alınan ufak yardımla bu bağımlılıktan kurtulunabilir. İşte tam bu noktada sigara tiryakilerinin yardımına elektronik sigaralar koşuyor.

 

Piyasadaki elektronik sigara likitlerinin ya tadı veya kokusu hemen gidiyor ya da kalitesiz oluyor. Bu da sigara bağımlıları için iyi olmayan etmen. Natura markasının Hexocell laboratuarlarıyla ortaklaşa üretip geliştirdiği natura hexocell likitleri ise yeni bir soluk getiriyor. Sigara tiryakilerine özel olarak geliştirilen natura likit ile sigara bağımlıları artık daha sağlıklı nefes alabilecek. Hexocell laboratuarları ISO 9001 sertifikaya sahiptir.

 

Bilindiği üzere ISO 9001 sertifikası zorlu testler, denetimler ve kalite kontrolü sonrası verilen bir sertifikadır. ISO 9001 sertifikası üretilen likitlerin kalitesini göstergesidir. Hemen hemen her türlü talebe ve damak zevkine karşılık verebilecek miktarda likit çeşidi nin üretimi yapılmaktadır. Bu da sigarayı bırakırken ki en büyük yardımcı unsurlardan biri oluyor sigara bağımlıları için.

http://www.naturahexocell.com/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı