Gündem

Geleceğin Paraları Kripto Dünyası

Kripto para dünyası web sitesi üzerinden yıllardır ortalıkta olan sanal paralar hakkında bireyleri bilgilendiriyor. Bildiğiniz üzere kripto para dünyası oldukça ilginç ve karışık sistemlerle doludur. Her ne kadar senelerinizi verseniz sanırım bu sistemi öğrenmek bir ömür isteyecektir. Bunun bilincinde olan kripto para dünyası adminleri de sanal para üzerine düzenli blog içerikleri paylaşarak bu alanda aktif hizmet sağlamaktadır.

Kripto para birimleri üzerinde ve dijital varlıklar da blockchain üzerinden likidite sağlayarak çalışan Synthetix bir DeFi protokolü olarak bilinir. Ethereum alt yapısı kullanılmaktadır. Kullanıcılara sunmuş olduğu avantajlar ile oldukça adından söz ettirmiştir. Bu sebepten ötürü de birçok kripto para yatırımcısı SNX coin nedir sorusuna net bir cevap arar.

Nem Coin Geleceği

Nem coin nedir sorusu da bir diğer merak edilen coinlerden birdir. En güvenilir kripto paralar arasında bulunan Nem coin aslında yeni ekonomi hareketi olarak bilinir. Herkes için eşit hakların tanındığı finansal özgürlük hareketinden almış olduğu bir isimdir. Nem coin kısa süre içerisinde yatırımcı camiasında büyük bir yankı uyandırmayı başarmıştır. Dünya üzerinde ilk akıllı varlığı olarak adlandırılmıştır. Kuruluşunda ilk olarak fork düşüncesi hakim olmuştur. Daha sonrasında Singapur firması Nem Foundation tarafından yönetildiği için merkez olarak kabul edilmiştir. Vakfın kurucuları ise Erik Van Himbergen, Leon Yeoh ve Lon Wong olarak bilinmektedirler.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı