Gündem

Ezgi Doğan: Pandemi Döneminde Hangi Medikal Uygulamalara Talep Arttı!

Ezgi Doğan: Pandemi Döneminde Hangi Medikal Uygulamalara Talep Arttı!

 

Pandemi, her sektörü olumsuz bir şekilde etkiledi. Güzellik merkezleri de bundan nasibini aldı. Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi Yöneticisi Ezgi Doğan, pandeminin olumsuzluklarından daha az etkilendiklerini ifade etti. Bu dönemde de kadınların bölgesel zayıflama ve lazer epilasyon gibi uygulamalardan faydalandıklarını belirten Doğan, medikal uygulamalara taleplerin arttığını sözlerine ekledi.

Güzelliklerine Önem Veren Kadınlar, Güzel Merkezlerine Gitmeyi İhmal Etmedi!

Koranavirüsün ülkemize girmesiyle birlikte zaman içerisinde vakalarda artış meydana geldi. Bu durum, özellikle kalabalığın yoğun olarak bulunduğu alanlarda çeşitli yasakların uygulanmasına neden oldu. Güzellik merkezleri de belirli bir süre bu yasaklardan nasibini aldı. Ülkenin tek hijyen ödüllü güzellik merkezi olan Ezgi Doğan Güzellik Merkezi, pandeminin olumsuzluklarından daha az etkilendi.

Müşterilerine kalite standartlarının üzerinde hizmet sunan Ezgi Doğan, kadınların pandemi döneminde de güzelliklerine önem verdiklerini ifade etti. Bu dönemde bazı medikal uygulamalara talep bir kat daha arttı. Bu nedenle hijyenik bir ortamda ve profesyonel bir şekilde faaliyetlerine devam eden güzellik merkezleri, pandeminin olumsuz etkilerinden daha az etkilendi.

Başta her sektör gibi pandemiden etkilendiklerini belirten Doğan, güzellik merkezlerine düşkün olan kadınların gelmeye devam ettiğini ifade etti. İnternet ve sosyal medyayı efektif şekilde kullandıklarının vurgusunu yapan Doğan, pandemi olumsuzluklarından diğer merkezlere göre daha az etkilendiklerini sözlerine ekledi.

Lazer Epilasyon ve Bölgesel Zayıflama, En Fazla Talep Gören Medikal Uygulamalar Arasında!

Birçok insan, pandemi döneminde hangi medikal uygulamalara ilginin arttığını merak ediyor. Güzelliklerinden ödün vermeyen kadınların özellikle bölgesel zayıflama ve lazer epilasyon uygulamalarını talep ettiklerini ifade eden Ezgi Doğan, pandeminin kadınların estetik ve güzellik isteklerini etkilemediğinin vurgusunu yaptı.

Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi Yöneticisi Ezgi Doğan pandemi kuralları konusunda müşterilerine güven verdiklerini, bu sayede müşteri artışları sağladıklarını belirtti.

Ezgi Doğan, Pandeminin Olumsuzluklarından Daha Az Etkilendiklerini İfade Etti!

Pandemi döneminde güzellik merkezleri gibi kurumlarda, müşterilerine hijyenik bir ortam sunmayı başaranlar ayakta kaldı. Çünkü müşteriler, temizlik konusunda emin olmadıkları yerlere gitmek istemiyor. Ezgi Doğan da açıklamalarında bu konuya vurgu yapıyor. Güzellik sektöründe gelişmeleri sürekli takip ettiklerini ifade eden Doğan, Türkiye’de 65 şubeleri olduğunu belirtti.

Sosyal medya ve interneti aktif bir şekilde kullanmaları, Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi avantajlarından biri. Müşterilerine pandemi kurallarına uygun hareket ettiklerinin vurgusunu yapan güzellik merkezi, aynı zamanda hijyen ödüllü tek güzellik merkezi konumunda. Bu durum, pandemi döneminde de kadınların güzellik merkezine gitmesinin önünü açtı.

Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi Kendini Daima Güncelliyor!

Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi, 68 şubesiyle Türkiye’de en iyi hizmeti sunuyor. Güzellik merkezlerinin yöneticisi olan Ezgi Doğan, kendilerini sürekli güncellediklerini ifade etti. Sosyal medya ve interneti efektif bir şekilde kullanan merkez, bu sayede müşterileriyle doğrudan iletişim kurabiliyor.

Ayrıca sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezi, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir çalışma içerisinde. Değişen koşullara ayak uydurduklarını belirten Ezgi Doğan, kullandıkları cihazlarda teknolojinin imkanlarından faydalandıklarını vurguladı.

Güzellik merkezi, profesyonel hizmet anlayışıyla her uygulamayı daha efektif ve kaliteli bir şekilde sunmaya çalışıyor.  Bunun yanı sıra güzellik, teknikler ve cihazlar konusunda kendilerini sürekli güncelliyorlar. Bu durum, Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi avantajları olarak bilinmekte.

Müşteri odaklılık ilkesi özelinde hareket eden güzellik merkezi, Türkiye’nin pek çok bölgesinde insanların kaliteli hizmetle buluşmasını olanaklı hale getiriyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı