Gündem

Evden Eve Nakliyeciler

Sektörde hizmet gösteren evden eve nakliyeciler firmamız müşterilerine özel fiyat teklifleri sunmaktadır. Firmamız ev taşıma, ofis taşıma, parça yük taşıma ve asansörlü nakliye gibi alanlar da faaliyet göstermektedir. İlk önceliğimiz ise her zaman müşteri memnuniyetidir. Örneğin İstanbul içi evden eve nakliyeciler firmamız her sevkiyata özel yüzde 25’lik bir indirim gerçekleştirmektedir. Yine tüm eşyalar uzman personellerimiz tarafından sökülmektedir. Daha sonra paketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Ofis mobilyaları, seri imalat ve tekstil ürünleri de profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. İstanbul evden eve nakliyeciler firmamız tüm ilçelere araç desteği sağlamaktadır. Taşınacak olan mobilya türü eşyalar 24 saat içerisinde de yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler

Hekimoğlu, İstanbul evden eve nakliyeciler sektöründe 20 yıldır faaliyet göstermektedir. 20 yıllk tecrübe ile her bir yük ve eşya sıfır riskle nakil edilmektedi.r Parça yükler Tuzla^’dan Bağccılar’a kadar götürülmektedir. Yani firmamız 39 ilçe ve semt için nakliye desteği sağlamaktadır. Ayrıca banka taşımacılığı gibi kurumsal alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. İstanbul evden eve nakliye şirketimiz, ev ve ofislerde bulunan eşyaları sigortalı bir şekilde nakil etmektedir. Hiç bir eşyanın zarar görmesi söz konusu değildir.  Firmamız asansörlü nakliyat noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. 25 kat yüksekliğe kadar çıkabilen asansörler sayesinde taşıma işlemleri çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Ucuz Evden Eve Nakliye Firmaları

Ucuz evden eve nakliye firmaları güven noktasında bir takım sorunlar yaşatmaktadır. Yani müşteriye çok düşük fiyat teklifleri sunmakta ve işini düzgün yapmamaktadır. Hekimoğlu ucuz evden eve nakliye firmaları ise sektörün ek ekonomik hizmetini sunmaktadır. Gelen tüm talepler anlık olarak onaylanmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanması söz konusu bile değildir. Firmamızın son teknoloji ile üretilmiş olan kamyonları ve asansör platformları sayesinde tüm eşyalar risksiz bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca emekli müşterilerimiz için yüzde 20’lik ek bir indirim yapılmaktadır. Şehirlerarası ofis taşıma ve şehirlerarası evden eve nakliye fiyatlarım

Iz da oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Hekimoğlu ucuz evden eve nakliye firmaları 7/24 kesintisiz bir şekilde taşımacılık hizmeti vermektedir.

Evden Eve Nakliyeciler

Evden eve nakliyeciler sayesinde müşterilerimiz istedikleri eşyaları istedikleri bölgelere götürmektedir. Taşımacılık hizmetlerimiz sadece kendi imkanlarımız ile verilmektedir. Kesinlikle yüklerin zarar görmesi gibi biir durum söz konusu değildir. Ayrıca özel eşyalar, çelik kasalar ve depo malzemeleri de firmamız tarafından nakil edilmektedir. Evden eve nakliyeciler şirketimiz, 81 il için de sevkiyat desteği sunmaktadır. İzmir, Bursa, Antalya ve Eskişehir gibi illere özel olarak indirimler yapılmaktadır. Hekimoğlu nakliye ile iletişime geçerek eşyalarınızın istediğiniz adreslerden alınmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı