Gündem

Elektronik Sigara Ve Likitleri

Elektronik Sigara Nedir?

           Elektronik sigara, atomizer sistemi ve batarya sisteminden oluşan, klasik sigara hissiyatı veren teknolojik bir üründür. Batarya sistemi, atomizer ısı enerjisini vererek, Atomizerin likit sıvıyı buhara çevirmesini sağlamaktadır. Buhar haline dönüşen likit sıvı, normal sigara dumanı gibi duman üretir.

Elektronik Sigaranın Avantajları

Sıradan sigaranın aksine, birçok zararlı maddeyi içermemektedir. kullanılan likit sıvılarını istediğiniz aroma tadında seçmeniz de mümkün. Seçeceğiniz elektronik sigaranın, basit kullanımlı ve şarj dayanıklılık potansiyeli yüksek olmalıdır. Oldukça tasarruflu olan elektronik sigara, bütçenize yardımcı olacaktır. Normal sigaraya oranla kıyaslandığında, %90 daha az zararlı olduğu ortaya çıkmıştır.

Likit Ve Likit Türleri

           Likit gliserinden oluşan bir sıvıdır. Aroma ve nikotin eklenerek, birçok farklı seçeneklerde likit bulunmaktadır. Alışık olduğunuz nikotin seviyesine yakın ve sevdiğiniz aromada bir likit tercih etmeniz önemlidir. Nikotin seviyeleri değişen ve birçok farklı aromalar içeren birçok likit bulunmaktadır. Kendinize uygun nikotin miktarını içeren likit sıvıyı aldıktan sonra, yüksek performanslı elektronik sigaralar tercih etmelisiniz. Yüksek performanslı ürünler, likit i buhara daha iyi çevirerek, size daha çok nikotinin ulaşmasını sağlayacaktır.

https://www.ilksigaran.org/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı