Gündem

Elektronik Sigara Özellikleri

Sitemiz farklı renk ve likit miktarları ile pilli, şarjlı modellerde esigara, yedek parça ve likit satışı yapmaktadır. Esigara taşıma kolaylığı, farklı aromalardaki hoş kokusu, bakım ve temizliğinin kolay olması gibi nedenlerle sigarayı hayatından uzaklaştırmak isteyen kişiler tarafından tercih sebebi olmaktadır. Her damak zevkine hitap eden çok fazla sayda aroma likit çeşidini sitemizde bulmanız mümkündür.

Elektronik Sigaraların Normal Sigaradan Farkları Nelerdir?

Elektronik sigaraların en büyük özelliği içerisinde nikotin barındırmamalarıdır. Sigara içen kişiler ve yakınları, ağız kokusundan şikâyet ederler. Esigara ağızda kötü bir koku bırakmaz, boğazınızı yakmaz. Ayrıca normal sigara içtiğinizde üzerinize sinen koku yüzünden sosyal ortamlarda da belirli bir sosyal mesafeyi korumak zorunda kalırsınız, insanlara yaklaşamazsınız. Bu nedenlerle kadınlar tarafından ekseriyetle daha fazla tercih edilir. Bugünlerde hepimiz corona virüs nedeniyle sosyal mesafe koruyarak hareket etmek zorunda kalıyoruz ve bunun iletişim kurmada bizlere ne kadar büyük bir güçlük yaşattığını hep birlikte deneyimledik.

Dünyada her yıl 8 milyon kişi sigara yüzünden hayattan kopmaktadır. Sağlık bir kişinin en büyük hazinesidir. Geçmişte çevresel faktörler, bilinçsizliğiniz nedeniyle sigaraya başlamış olabilirsiniz. Bugün kendinize yapacağınız en büyük iyilik sigarayı bırakma ve alışkanlıklarınızı değiştirme yönünde atacağınız adımlardır. Yeni bir alışkanlık yaratmaya, normal sigara yerine esigara kullanmaya ve sonrasında da hayatınızdan sigarayı çıkarmaya ne dersiniz? Size yeni bir dünya yaratmak için elimizi uzatıyoruz. Gelin yeni dünyaya ‘merhaba’ demeyi birlikte yapalım.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı