Gündem

Ekspertiz Fırsatını Yakından Tanıyın


İkinci el araç alımında bireylerin en dikkat ettikleri konu aracın sağlam ve motor gücünün belirli bir seviyede olmasıdır. Bunu anlamanın en teknolojik yolu oto ekspertiz firmalarıdır. Bahçelievler oto ekspertiz şubesi ile her gün çok sayıdaki aracın gerekli olan tüm bakımı ve son durumu burada yapılarak araç sahibine ve alıcıya sunulur. Cihazlar ve makinelerin yardımıyla aracın tüm sistemleri ayrı ayrı incelenerek olumsuz ve olumlu yönleri rapor haline getirilerek verilir. Aracın alıcısı ise bu rapora göre son kararını verecektir. Şirinevler oto ekspertiz her gün çok sayıda raporu hazırlıyor. Bu konuda tecrübeli ekip profesyonelce gerekli ekspertiz tutanağını hazırlamakla yükümlüdür.

Oto Ekspertiz Güveniyle Gelen Kalite

Güngören oto ekspertiz ile trafiğe çıkmaya hazır olan tüm araçların takibi kolay şekilde yapılıyor. Motor gücü testi, fren testi, süspansiyon testi ve diğer tüm testler ilgili alanlarda ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu konuda deneyimli ustalar araçla ilgili tüm bilgileri paylaşıyor. Resmi internet sayfası üzerinden www.otonomekspertiz.com adres aracılığı ile tüm bilgiye ulaşılma imkanı bulunmaktadır. Araçta bulunan boya, hasar ve yürüyen aksamın görüntülendiği cihazlar Bağcılar oto ekspertiz firmasında bulunuyor.

Sektörde Bir Numara

Türkiye’nin her yerinden ulaşılan ve ikinci el araç satın alımında yaygın olarak kullanılan ekspertiz olanağı sürücülerin araçlarıyla ilgili tüm detayları öğrenmelerini sağlıyor. Bakırköy oto ekspertiz aracılığı ile bilinmeyen hiçbir detay kalmasın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı