Gündem

Dijital baskı fiyatlarında Bi Düşün Medya ve Ajans’tan dev indirim!

Bi Düşün Medya ve Ajans, dijital baskı alanında gerçekleştirdiği önemli atılımla alanın parlayan yıldızı haline geldi. Uzman ve işinin ehli kadrosu ile sizlerin hayalindeki dijital baskı ürününü ortaya çıkarmak, Bi Düşün Medya ve Ajans’ın onurla üstlendiği bir görevdir.  Çok sayıda kurumsal ve faaliyet gösterdiği alanda parmakla gösterilen firma, dijital baskı için Bi Düşün Medya ve Ajans ile çalışmaktadır. Eğer sizler de kaliteli ve uzman bir elden çıkmış dijital baskı ürününe, ihtiyaç duyuyorsanız Bi Düşün Medya ve Ajans’a ulaşın! Bi Düşün Medya ve Ajans, yaptığı yüzde 20’ye varan indirimlerle, birçok firmaya kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Bi Düşün Medya ve Ajans’ın dijital baskı bölümünde hizmet verdiği alanlar şu şekildedir;

  • Billboard
  • CLP
  • Pankart
  • Cephe Giydirme
  • Araç Giydirme
  • One Way Vision
  • Folyo
  • Vinil
  • Bask- Kes etiket

DİJİTAL BASKI NE DEMEK?

Geçmişte baskı, yazıcıların içeriğinizden metal plakalar veya merdaneler oluşturmasını gerektiren zaman alıcı bir süreçti. Bu plakalar ve silindirler, içeriğinizi seçtiğiniz ortama aktarır. Kurulum yalnız emek yoğun bir işti. İşletmeler nihai ürünlerini almadan önce günler veya haftalar beklemek zorunda kalacaktı.

Dijital baskı, baskı endüstrisinde ezber bozan bir unsur oldu. Kendi ofisinizde bir belgeyi yazdırmak gibi, dijital baskı da dijital tabanlı içeriği doğrudan medyanıza yazdırarak çalışır. Bu, kaliteden ödün vermeden baskı işleri için daha hızlı dönüş sürelerine olanak tanımıştır.

Ayrıca, daha çevre dostu bir baskı yöntemidir. Ofset baskıya kıyasla daha az atık vardır, çünkü klişe oluşturulması gerekmez.

Dijital baskı sırasında, toner veya mürekkep alt tabakaya sızmaz. Daha ziyade, ince bir tabaka halinde üstüne yerleşir ve genellikle bir UV kürleme veya ısıtma işlemiyle kapatılır. Bu ayrıntı, projenizin katlanıp katlanmayacağını bilmek için özellikle önemlidir, çünkü puanlama bu katmanı kırabilir ve ürünün görünümüne zarar verebilir. Basılı malzemelerinizi katlamayı planlıyorsanız, yazıcınıza puanlama yerine katlama işlemi kullanıp kullanamayacağını sormalısınız. Durmayın!  Bi Düşün Medya ve Ajans’a ulaşın ve kaliteyi doruklarda yaşayın.

www.puksi.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı