Gündem

Cansu Durkun ile kalıcı makyaj eğitimi Cansu Durkun

Kalıcı makyaj eyeliner eğitimi

Eyeliner kadınlar için hem çok gerekli hem de bir o kadar zor bir makyaj uygulamasıdır. Her gün, gündelik yaşamda dahi makyajı seven kadınların vazgeçilmezi olan eyeliner için her seferinde bir uygulama yapmak oldukça zorlayıcıdır. Bu nedenle kadınlar kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer alan eyeliner uygulamasını tercih ederek bu sıkıntıdan kurtulmaya çalışıyorlar. Bu alanda oluşana yoğun talep ve ilgi sonucunda ise güzellik merkezleri ve kuaför salonları kalıcı makyaj eyeliner uygulamaların yapabilmek için eğitim almaya başlıyor.

Kalıcı makyaj eyeliner alanında profesyonel olarak hizmet verebilmek için bu alanda etkin bir merkezde gerekli olan tüm eğitimlerin alınması gerekiyor. Alınan eğitim sonucunda başarılı olan tüm kursiyerlere bir sertifika veriliyor. Ve bu sertifika ile artık güzellik merkezleri ve kuaför salonları profesyonel olarak kalıcı makyaj eyeliner çalışmaları yapabiliyor.

Cansu Durkun ile kalıcı makyaj eğitimi

Cansu Durkun kalıcı makyaj alanında eğitim veren etkin ve başarılı güzellik uzmanlarından birisidir. Ankara’da vermiş olduğu tüm kalıcı makyaj eğitimlerine büyük bir katılım oluyor. Sizlerde kendisini daha yakından tanıyabilmek, bugüne kadar yapmış olduğu kalıcı makyaj uygulamalarını inceleyebilmek ve eğitimlerini takip edebilmek için  ins: cansudurkun sosyal medya hesabına giriş yapabilirsiniz.

Kalıcı makyaj eyeliner eğitimlerine katılabilmek ve bir sertifika sahibi olabilmek için 

facebook: cansudurkun hesabı üzerinden gerekli olan tüm bilgileri alabilirsiniz. Bugüne kadar yapılan eğitimleri inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı