Gündem

Buz Lazer İçin En İyi Cihaz

Lazer cihazları çeşitlilik bakımından oldukça zengindir. Ancak bu çeşitler arasından buz lazerler özellikle son yılların en çok tercih edilen modelidir. Çünkü buz lazer cihazı hem ağrısız hem de oldukça hızlı ve etkili sonuçlar vermektedir. Zaten bu yönüyle de buz lazer cihazları çok tercih edilmektedir. Becas Medikal A.Ş. buz lazer cihazı ve daha birçok lazer cihazlarını lazer epilasyon merkezlerine dağıtmaktadır. Ayrıca bu cihazların en etkili şekilde nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgiler vermekte ve hatta gerektiği noktalarda eğitimler vermektedir. Becas Medikal A.Ş. bu yönüyle rakiplerinden ayrılmakta ve operasyonlardaki elde edilen başarıları neticesiyle de sık sık başarı ödülleri almaya hak kazanmaktadır.

Diode Lazer Cihazı

Becas Medikal A.Ş. bünyesinde yer alan Diode lazer cihazı da en az buz lazer cihazı kadar tercih edilen ve müşterilerin en beğendiği ürünler arasında yer alan cihazlar arasında yer almaktadır. Bu lazer cihazı 4 mevsimde kullanılabilmesi yönüyle oldukça avantajlıdır. Hassas tenli bireyler genellikle yazın lazer operasyonunu tercih etmeye çekinirken bu cihaz sayesinde buna gerek kalmamaktadır. Başlık kısmında özel bir jeli vardır. Kontak soğutma özelliği ile de -3 dereceye kadar soğuma sağlanıp uygulama sırasında buza dönüşmektedir. Bu yönüyle de buz lazer cihazı etkisi göstermektedir. Hissedilen ağrı düzeyi ise neredeyse yok denecek kadar azdır. Kısacası avantajları bir hayli güçlü olan bir lazer cihazıdır.

Hydra Facial Cihazı

Ciltte derinlemesine bir temizlik için Hydra facial cihazı oldukça ideal bir tercih olacaktır. Hydra başlıklar ile birlikte tam 4 farklı solüsyon bulunmaktadır. Peeling etkisi ile el değmeden cilt yüzeyinde yer alan tüm siyah noktalardan kurtulmak mümkündür. Bu cihazı diğer cihazlardan ayıran en temel özelliklerden bir tanesi cihazın kendi kendini temizleyebilmesidir. Cildi sıkılaştırarak dezenfeksiyon sağlar, cildi oksijene doyurur ve cildin en derin noktalarına kadar inerek cilt penetrasyonunu sağlar. Özellikle cilt tipiniz karma ya da yağlı ise bu ürün oldukça ideal bir tercih olacaktır. Sadece 1 seansta son derece etkili sonuçlar elde edilir ve cildiniz oldukça taze bir görünüme kavuşur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı