Bursa Burun Estetiği Fiyatları

0
2

Son zamanlarda burun ameliyatları oldukça yaygınlaştı. Kemerli, uzun ya da yamuk burunlu insanlar bu durumdan rahatsız olarak burun ameliyatına yöneliyorlar. Çok sık burun estetiği olan insanlar gördüğümüz gibi bu ameliyatların birçok çeşitleri bulunmaktadır. Ameliyatlı, ameliyatsız, lazerli burun ameliyatları uygulanabilmektedir. Yaş aralığı da oldukça düşmekle birlikte estetikten çok ihtiyaç haline gelmektedir. Bu burun estetiği iyileşme süreci diğer estetik yöntemlerine göre daha fazla tercih edilmekle birlikte sıkça kullanılan bir yöntemdir. Yaş aralığı 18’lere kadar düşmekle birlikte yaşı oldukça ilerleyen insanlar da sıkça uygulatmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği birçok yöntemi içermekle birlikte sürekli gelişmeye devam etmektedir. İlerleyen tıp ile birlikte oldukça ilerleyen yöntemler bulunmuştur. Ameliyatsız burun estetiği en kullanılagelen ve de tercih edilen yöntemdir. Çünkü estetik ameliyat sonrasında burun estetik göründüğü halde küçük bir operasyon olduğu için morluklar, şişlikler görülmez. Şişlik ve de morarmalar olmadığından işinize, okulunuza ve özel işlerinize geç kalmazsınız, istediğiniz normal hayatınıza devam edersiniz. Bursa burun estetiği ekibi olarak sizlere ameliyat sonrasında buruna yapılan tampon ile tedavinizi tamamlarız. Bu sayede sadece 2-3 gün içerisinde doğal burnunuz gibi hissedebilirsiniz. Kemerli burun ameliyatı daha çok eğri ve de taraklı burunlara uygulanabilmedir. Bu ameliyatta kemik kırılarak tedavi edilerek oldukça can yakan bir yöntemdir. Rinoplasti de denen bu yöntemde yüzün uyumlu olabilmesi için burnun oranı artırılır ya da azaltılır. Ameliyatsız burun estetiği bu gelişmelerden dolayı en sık tercih edilen estetik yöntemi olmaya adaydır.

Ameliyatsız Burun Estetiğini Kimler Tercih Eder?

Genellikle Burun ucunda yamuk, eğrilik olan kişilerin tercih ettiği bir estetik türüdür. Ameliyatsız burun estetiği 18-80 yaş aralığında aksi bi durum olmadığı sürece her hastaya yapılabilmektedir. Özellikle yaşlı ve anesteziye karşı alerjisi olan kişiler ameliyata karşı risk bulunduğu için bu operasyon bu kişiler için idealdir. Ortalama olarak 15 dakikalık bir işlem uygulanmaktadır. Kalıcılığı 12-18 ay süresince devam edebilir. Bu önerilen, verilen ay sonunda hastalar eski haline geri döner. Fakat ilk yapılan halinden daha vasat bir duruma düşmez hatta küçük bir yüzde olarak daha iyi bile olabilir hastalar. Tekrar yani 18 ay sonunda isteyen hastalara aynı işlem tekrar uygulanabilir. Bunun yanında Burun törpüleme de yapılmaktadır. Burun törpüle işlemi kontrolsüz yapılırsa burun kemiğinin ön kısmı incelip açılabilir. Burun kemiğinin içinden görülerek yapılması kemik zarının ve cildi koruması hasta için çok önemlidir. Bu uygulamada botoks ve dolgu maddeleri burun çizgileri, çökükleri, kontur bozuklukları, burun ucu düşüklüğü ve burnun boyutunu büyültmekte işe yararken küçültmekte işe yaramaz. Burun boyutuyla alakalı daraltmak, kısaltmak, küçültmek isteyen hastalar için tercih edilmeyen bir durumdur. Burnun o an ki görüntüsü tamamen değiştirilmek isteniyorsa Bursa burun estetiği fiyatları açısından size bu konuda birinci sınıf hizmet sunmaktayız.  Merkezimize gelerek son teknolojik cihazlar ile güvenle burun estetiği yaptırabilirsiniz. Bu konuda sizlere uzman cerrahlarımızdan tutunda, çalışanlarımıza kadar en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Alanında Uzman Cerrahlarımız İle Hizmetinizdeyiz

Bize iletişim numaralarımızı kullanarak 7/24 ulaşabilir ya da merkezimize gelerek burun estetiği Bursa cerrahlarımız ile birebir görüşme yaparak burun estetiği konusunda fikir alabilirsiniz. Size daha iyi hizmet verebilmek için dünya ve Avrupa standartlarında hizmet sunarak burun estetiği sonrasında mutlu olmanızı amaçlıyoruz. Daha detaylı bilgi için https://www.muratceran.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here