Uzman Doktor ile Diş Eti Sorunlarınızdan Kurtulun

Tel Örgü Üretiminde Bir Numara

Halıfleks kullanım alanları

Çorlu Haber

Atık Değerlendirme

Gündem 8 Haziran 2018

Çevre incelendiğinde bir çok atık malzeme ile karşılaşılır. Bu atıkların birçoğu aslında paraya çevrilebilen atıklardır. İstanbul ilinde Ümraniye hurdacı hizmeti veren ozergeridonusum.com bu atık maddeleri alarak karşılığında para ödüyor. Firma alüminyum, karton, bakır ve demir gibi ürünlerin atıklarını hurda olarak alıyor. Bu maddelerin karşılığını dolar bazında hesaplayarak nakit olarak ödüyor.

Fiyatlar günlük ve haftalık olarak değişiyor. Evde, iş yerlerinde ve çevrede bulunan demir, karton, plastik, gazete, kağıt, eski kitap ve alüminyum gibi ürünleri paraya çevirmek için firmanın internet sitesini inceleyerek iletişime geçebilirsiniz. Tehlikesiz atık grubuna giren bu malzemeler, parklarda, bahçelerde ve inşaat alanlarında fazla miktarda bulunuyor. Bu malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Döviz Kuru

Firma günlük döviz kuru ile hesapladığı bu ürünleri paraya çevirdikten sonra geri dönüşümünün yapılmasını sağlıyor. Metal, kağıt, karton, plastik, kitap, gazete, dergi, pet şişe ve bunlar gibi tüm hurda maddeleri firmaya teslim ederek para kazanabilirsiniz. Firmanın internet sitesi aracılığıyla bu hizmet ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

http://ozergeridonusum.com/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Çorlu Haber

Çorlu Haber

12 Ağustos 2018
Üst Düzey Hastane

Üst Düzey Hastane

9 Ağustos 2018
Oyun Oynama Sitesi

Oyun Oynama Sitesi

3 Ağustos 2018