Gündem

Aşık Etme Büyüsü

 

Aşık Etme Büyüsü ya da kendine bağlama büyüsü ile artık işiniz hayli kolaylaşıyor eskiden didik didik ettiğiniz yerlerde bile bir gerçek medyum bulmak mesele iken; artık bir telefon yakınınızda ya da bir tık yakınınızda ülkenin en tecrübeli medyumu var. Sadece sizin onu aramanızı bekliyor. Size en kısa yoldan yani Vefk yolundan en hızlı ve etkili yardımı yapacak olan medyum hüdam hoca aşk temalı sorunlarınızı bir çırpıda çözüyor. Etkin vefkler düzenleyen İstanbul medyum hüddam hocanın kaleminden çıkan vefkler ömür boyu etki gösteriyor. Aşıklar birbirlerine daha çok muhabbetle bağlanıyor. Soğuyan aşıklar ise birbirlerine yeniden bağlanıyorlar.

Hüddam Hoca İletişim: 0546 474 00 05

Ülkemizde en çok yapılan ve en fazla ilgi gören büyülerden biri olan Bağlama Büyüsü ile aşıklar sevenler nişanlılar ya da evliler ölüm ayırana dek bir daha ayrılmıyorlar. Bunun sebebi ise İzmir medyum hüddam hoca eliyle yazılan vefklerin kerametinde saklıdır. Dilerseniz vefklerin iç yüzüne biraz daha yakından bakalım. Vefkler rastgele hazırlanmazlar belli bir düzen içinde hazırlanırlar. Belirlenen şekil çeşitli sayıda hanelere ayrılır ve o şekil üzerine semboller yerleştirilir. Bir vefkin satır ve sütun sayısı birbirine denk olmalıdır. Bir vefk adeta bir bulmaca gibi hangi yönden toplanırsa aynı sayıyı vermelidir. Eğer bir vefkte hanelerdeki sayıların toplamları başka bir satır ya da sütundaki hanelerin toplamını vermezse yeniden gözden geçirilir ve düzenlenir. Yoksa hiçbir tesir göstermez. Bir vefk üçlü beşli altılı dokuzlu veya 11 haneli olarak yazılabilir.

Vefklerin sırrı ise hüddamlardadır. Vefk hazırlanırken filanca kişi hedef alınır ve o kişiye hüddamların tesir etmesi istenir. Bu tesirler vefkin kapatılmasını müteakip başlar ve vefk bozuluncaya kadar devam eder. Ola ki bir başka insan bu vefkin etkisine karşı tesir yollayacak başka bir vefk yazsın. Vefklerin gerçekliği tartışılabilir ancak büyük İslam alimlerinden imam gazali bile çok etkin vefkler hazırlardı. Mesela doğum yapan kadınların, fazla acı çekmesini engellemek ya da bir ilim insanının hafıza kapasitesini arttırmak için vefkler kaleme almıştır. Görüldüğü gibi daima iyi şeyler hedeflenmiştir. Medyum Vefk yazılırken iki seveni kavuşturmak ya da evli kişilerin ailesini kurtarmaya yönelik yapılabilirler.

Aşık Etme Büyüsü günah mı

Aşık etme büyüsü iki sevenin muhabbetini arttırmak ve birleşmelerinin önündeki engelleri kaldırmak için yapılır. Eğer nikah düşmeyen birinin iradesi zorlanıyorsa, günahtır. Ancak iki nişanlı ya da iki evli insanın arasını düzeltmeye yönelik iyi niyetlerle yapılıyorsa sevap amaçlıdır.

Kaynak: http://www.medyumhaberler.com

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı