Gündem

Amerikadan İste

Amerika Sepetim sizlerin çok kolay ve güvenli bir şekilde amerikadan alışveriş yapmanız sağlamak amaçlı kurulmuş olan bir sistemdir. Bu sistemde iki farklı işleyiş bulunmaktadır. İlk olarak satın almak istediğiniz ürüne ait olan bilgileri Amerika Sepetim olarak bizlere iletebilirsiniz. Sizin adınıza beğenmiş olduğunuz tüm ürünleri satın alan bizler en güvenli şekilde Türkiye adresinize sevkiyatını gerçekleştirmekteyiz.

Ya da eğer ürününüzü kendiniz almak istiyorsanız bunun için dilediğiniz alışveriş sitesinden istediğiniz bedelde ve değerde olan ürün ya da ürünleri online olarak satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünler için vereceğiniz sevkiyat adreslerini Amerika Sepetim adresleri olarak belirleyebilirsiniz. Ve Amerika Sepetim depolarımıza teslim edilen tüm ürünleriniz en hızlı ve güvenli şekilde Türkiye adreslerinize ulaştırılmaktadır. Böylece gümrükte uzun süreli bekleme veya kaybolma gibi riskleri yok ederek uygun imkanlarla satın almış olduğunuz tüm ürünleri en hızlı şekilde teslim alabilirsiniz.

Amerika Sepetim İle Hızlı Alışveriş

Amerika Sepetim sitesi aracılığı ile amerikadan alışveriş siteleri üzerinden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizi en güvenilir ve hızlı şekilde teslim alabilirsiniz. Bunun için Amerika Sepetim web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünlerin en güvenli ve hızlı şekilde sizlere teslim edilebilmesi için ne kadar bir ödeme yapmanız gerektiğini sitemizde yer alan ücretler bölümünden net olarak hesaplayabilirsiniz. Gümrükte bekleme derdiniz olmadan tüm alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. 

Microsoft Project 2016

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı