Halıfleks kullanım alanları

Çorlu Haber

Üst Düzey Hastane

Medicederma’nın Müşterilerine Sunduğu Güzellik Hizmetleri

Akacan Şirketler Grubu Yeni Başarılara İmza Atıyor

Gündem 5 Haziran 2018

Başarıları ile dünyanın heryerine Kıbrıs Türkü’nün adını en güvenilir, en prestijli, en kaliteli şirketler grubu olarak anılması ile Kıbrıs vatandaşlarını onurlandırmayı başaran Akacan Şirketler Grubu, inşaat, beyaz eşya, mobilya, teknoloji,tekstil alanlarında olduğu gibi son günlerde kurumsallaşma ve tanıtım üzerine yapmış olduğu tempolu çalışmalar ile yeni bir başarıyı hedeflemiş durumda.

Kıbrıs Haberci Özel

Bünyesinde, her biri kendi dalında birincilik ve kalite standartlarının zirvesinde olan 28 şirketi barındıran Akacan Şirketler Grubu, Kıbrıslının gururu olmaya devam ediyor. İstanbul’dan ülkemize özel olarak gelen Babil Kulesi Yaratıcı Yapımevi profesyonel ekibi ile son günlerde hummalı bir çalışma başlatan Akacan Şirketler Grubu, Avrupa standartlarındaki projelerini Hakan Kızıltan ve Buket Kızıltan yapımcılığında hazırlanan, profesyonel bir ekip çalışması ile ortaya konacak kısa tanıtım filmi sayesinde Türkiye ve dünyaya ulaştıracak.

Uluslararası sinema sektöründen ünlü yabancı oyuncuların da yer aldığı tanıtım filminde, Fox TV’de yayınlanan Unutma Beni dizisinin baş kahramanlarından Furkan Engin de yer alıyor.

Akacan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan, şimdiye kadar ülkemizde gerçekleştirilmiş bu büyük ve en profesyonel tanıtım filmine imzasını atarken, ülkemizin adını en kaliteli şekilde dünyaya duyurmanın mutluluğu içerisinde olduğunu ifade ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Üst Düzey Hastane

Üst Düzey Hastane

9 Ağustos 2018
Oyun Oynama Sitesi

Oyun Oynama Sitesi

3 Ağustos 2018
Maket Malzemeleri

Maket Malzemeleri

29 Temmuz 2018
Kepek Şampuanı

Kepek Şampuanı

29 Temmuz 2018