Gündem

Ağaç Sanayi Lideri

Endüstri sanayinin Türkiye’deki merkezi olan ve Adapazarı’nda 1975 yılında kurulan Deksan Demircioğlu şirketi ağaç sanayinde yılların deneyimiyle en kaliteli ahşap ürünleri üreterek bunları Türkiye ve Dünya pazarında satıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren şirket kitlesini her geçen gün artırıyor.

İnşaat sanayi, mobilya ve otomotiv gibi birçok sektörün endüstriyel ihtiyaçlara yönelik her türde kontrplak üretilip geliştiriliyor. Yurtiçindeki hammaddelerin yanında ithal ettiği hammadde kaynaklarını da üretim amaçlı kullanıyor. Kavak, Kombi Beton, Kayın Beton, Çam, Egzotik, Marin, Doğal Ahşap Kaplama ve daha çeşitli türlerde üretim yapıyor.

Ağaç talaşlarının gerekli tutkal malzemeler eşliğinde yüksek ısı ve basınç ile sıkıştırılarak oluşturulan mdf üretimi de yapıyor. Üretimde daima kalite odaklı olan firma ürünleri için en değerli hammaddeleri işliyor.

Deksan Ahşabın Kalbi

Ürün kalitesinden taviz vermeden sürekli gelişen ve modern hayat için ürünler geliştiren firma bu sektörde markalaşma yolunda sağlam adımlar atarak adını bu platformlardaki diğer firmalardan yukarılara taşıyor. Her türde üretim yaparak Türkiye ve Dünya standartlarında müşterilere hizmet veriyor.

http://deksanplywood.com/

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı