Guncel

Su Arıtma Cihazı İle Sağlıklı Su Kullanımı

Su Arıtma Cihazı Özellikleri

            Suyu filtre ederek kaliteli bir içme suyu elde etmek amacı ile geliştirilmiştir. Suyun etkili bir şekilde kullanımı ise suyun kaliteli bir şekilde kullanımı olmaktadır. İçme suyunun sağlıklı olduğundan emin olmak için son teknoloji imkanları ile su arıtma cihazı geliştirilmiştir. Bu cihaz hem ev ortamında hem de ofis ortamında etkin bir kullanma imkanı sunmaktadır.

            Normal su sebillerinden farklı olarak tasarımı ile dikkat çeken bu üründe damacanayı sebil üzerine yerleştirme durumu da ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede kullanıcının daha pratik bir şekilde ürünü kullanması mümkün olmaktadır. Su arıtma işlemi yapan cihaz aynı zamanda soğuk suyu ve sıcak suyu da kaliteli bir şekilde temizleyerek dışarıya vermektedir. Cihazda bulunan 5 lt kapasiteli soğuk su deposu ile birlikte 2 lt kapasitesinde sıcak su deposu ile hem soğuk su kullanımı hem de sıcak su kullanımı mümkün olmaktadır.

            Cihazın etkin bir şekilde kullanılması için sıcaklık ve soğukluk ayarlama işlevini yerine getiren dijital gösterge kullanılmaktadır. Bu gösterge sayesinde kullanıcının suyun derecesini ayarlama imkanı da bulunmaktadır. Beş farklı filtre sistemine sahip olan cihaz suyun tamamen temizlenerek kullanılmasını sağlamaktadır.

* Birinci filtre sisteminden geçen suyun tüm gözle görünen kaba tortulardan arınması sağlanmaktadır.
* İkinci filtreden geçen suda ise hem kalan kalıntıların hem de rahatsız edici olan kokuların giderilmesi sağlanmaktadır.

* Üçüncü filtre suyun çok sert olmasını engelleyerek, en hafif kokuların dahi giderilmesini sağlamaktadır.
* Dördüncü filtreleme sisteminden geçen su ise kirli ve temiz su olarak ayrılmakta ve içme suyu kalitesine ulaşmaktadır.
* Beşinci ve son filtreleme sistemi ile su kaliteli, yumuşak ve anti bakteriyel olarak temizlenmiş bir şeklide içilmeye hazır hale gelmektedir.

Arıtma Suyun Elde Edilmesi ve Kullanımı

            Arıtılmış ve temizlenmiş olarak kullanıma hazır suyun elde edilmesi noktasında su arıtma cihazları etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Bu cihazın kullanımı ile kaliteli bir içme suyu elde etmek ve suyun doğru bir şekilde tüketilmesi de mümkün olmaktadır. Cihazın tasarım ve üretim aşaması tamamen sağlıklı suyun üretimine yönelik olarak yapılmıştır. Aynı zamanda da kullanıcının en pratik şekilde kullanabileceği özellikleri ile donatılmıştır.

            Suyun mineral bakımından zenginleşmesi ve tüm koku ve yabancı elementlerden tamamen temizlenmesi için son teknoloji ile üretilen üründe her bir filtre sistemi suyun tekrar tekrar temizlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca suyun temizlenmesi ile birlikte suyun içilebilirlik düzeyi, kalitesi ve yumuşaklığını da son derece titiz bir şekilde sağlamaktadır.

Su arıtma sistemlerimizi incelemek için aquasuaritma.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı